Similar lots by type
-
#114A. Schmitz, Anvers
Een verguld zamaken pendule, versierd met een allegorische voorstelling op de oogst. Onder glazen stolp. Met slinger, maar zonder sleutel.
Pendule de cheminée en laiton doré, ornée d'une représentation allégorique de la moisson. Sous cloche en verre. Avec pendule, mais sans clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. h: 28 cm (stolp 38 cm)Estimate: € 100/120 -
#156
Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. 21 x 37 cmEstimate: € 80/120 -
#13Europa
Een verguld messingen reisklokje in etui.
Une pendule de voyage en laiton doré dans un écrin.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Estimate: € 10/15 -
#277
Een recente Friese staartklok.
Une horloge de queue frisonne récente.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 80 cmEstimate: € 50/60 -
#262
Een kleine replica van een Zaans klokje met gewichten.
Une petite réplique d'une horloge Zaans avec des poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/35 -
#42Jerome & Company, Connecticut.
Een Amerikaanse wandklok met mahoniehoutfineer met handgeschilderd decor van aardbeien achter glas. Met slinger en gewichten, zonder sleuteltje.
Une horloge murale américaine en placage d'acajou avec un décor de fraises peint à la main derrière une vitre. Avec pendule et poids, sans clé.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 65 x 39 cmEstimate: € 75/120
Other lots in this auction
-
#296
Een notenhouten reisscribaan met gevacheteerd schrijfblad. Beschadigingen.
Un scribe de voyage en noyer avec une surface d'écriture en vachette. Dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 16 x 45 x 24 cmEstimate: € 60/100 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60/100 -
#248
Een wit geglazuurd aardewerken bloemenmandje.
Corbeille à fleurs en terre vernissée blanche.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 31 x 21 cmEstimate: € 20/25 -
#63
Een geisha met shamisen van meerkleurig aardewerk. Haarscheur in de basis.
Une geisha avec shamisen de faïence multicolore. Fêlure capillaire à la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 20/25 -
#249
Een paar kleine zamakken cassolettes op marmeren voetstuk.
Paire de petites cassolettes en régule sur socle en marbre.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 34 cmEstimate: € 100/120 -
#252Guerra, Italy
Een oude hoge hoed.
Un vieux chapeau haut de forme.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 15 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#163
Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. H:38cmEstimate: € 35/45 -
#283
Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
Un officier, une statue de biscuit (il manque un doigt).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35/45 -
#230
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld.
Une statue africaine en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 79 cmEstimate: € 50/80 -
#15
Een paar strombusschelpen. Eén beschadigd.
Une paire de coquilles de strombus. Un endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. L. ca 20 cmEstimate: € 40/45 -
#103
Een glazen kandelaar versierd met twee glazen hangers. Onleesbaar gemerkt.
Bougeoir en verre orné de deux pampilles en verre. Marqué illisible.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 20/25 -
#136Villeroy & Boch
Twee kleine vazen van meerkleurig aardewerk. Beide gemerkt.
Deux petits vases en faïence multicolore. Les deux marqués.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 15,5 cmEstimate: € 35/45