Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.

Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.

Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.
41
H:70cm
Estimate: 60100
Catalogue #41
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #156

    Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.

    Une pendule de cheminée Art Déco en marbre multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. 21 x 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #262

    Een kleine replica van een Zaans klokje met gewichten.

    Une petite réplique d'une horloge Zaans avec des poids.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 35

Other lots in this auction

  • #36

    Een wit aardewerken vaas op piedouche.

    Un vase en faïence blanche sur piédouche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #271

    Een gebeeldhouwd houten Christus op kruis.

    Un Christ en bois sculpté sur une croix.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 94 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #77
    Lladro

    “Drie kinderen onder paraplu.” Polychroom aardewerk. Gemerkt onderaan.

    "Trois enfants sous un parapluie." Poterie polychrome. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #25

    Twee paar miniaturen met romantische scènes naar de rococo.

    Deux paires de miniatures aux scènes romantiques d'après le Rococo.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #120

    Een lot van twee geslepen kleurloos kristallen asbakken, waarbij de hoge gemerkt van Sèvres en de lage van Val Saint Lambert (Lichte schade aan de hoekjes). We voegen er een kleurloos glazen asbak aan toe.

    Lot de deux cendriers en cristal incolore taillé, le haut marqué de Sèvres et le bas du Val Saint Lambert (Légers accidents aux coins). Nous ajoutons un cendrier en verre incolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 15 & 22 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #165
    Henri Geertsen
    Period: 1892-1969

    “Achterhuis”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 15/75.

    "Maison arrière". Gravure. Signée et numérotée 15/75.
    No longer available
    Online only
    Dim. 16 x 10 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #291

    Een lot meerkleurig Chinees porselein, bestaande uit een groepje van vijf kinderen met een perzik, een man met vis en twee liggende kindjes.

    Un lot de porcelaine chinoise multicolore, composé d'un groupe de cinq enfants avec une pêche, un homme avec des poissons et deux enfants couchés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10, 17 & 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #297

    Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.

    Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #298

    Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.

    Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #33
    Daum, France

    Negen messenleggers van gegraveerd kristal.

    Neuf porte-couteaux en cristal gravé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #96

    Lot van 2 aardewerken bloempotje in de vorm van varkentjes.

    Lot de 2 cache-pot en faïence en forme de cochons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h17cm x 23cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #238
    Goebel, Germany

    “Jachtfazant”. Vier beeldjes van meerkleurig biscuit, waarbij drie kleine en een grote. Onderaan gemerkt. Eén gelijmd aan de staart.

    "Jachtfazant". Quatre figurines en biscuit multicolore, trois petites et une grande. Marquées en bas. Une collée à la queue.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More