Other lots in this auction
-
#487Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.
Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).No longer availableDim. Ø: 28 cmL: 29-52 cm20x42 cm14x57 cmEstimate: € 100 / 150 -
#665Knoll“Knoll Office Chadwick Chair”. Een bureaustoel ontworpen door Don Chadwick voor Knoll in 2005.
"Knoll Office Chadwick Chair". A desk chair designed by Don Chadwick for Knoll in 2005.No longer availableDim. 104 x 68 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#84Staf Timmers“Landschap met dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.
"Landscape with village view." A painting, oil on canvas. Signed and dated '87 at the bottom.No longer availableDim. 48,5 x 58 cmEstimate: € 120 / 180 -
#125Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.
A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.No longer availableDim. 25 cmEstimate: € 400 / 500 -
#315Een kinderbuste in brons, niet gemerkt.
A child bust in bronze, unmarked.No longer availableDim. h 14 cmEstimate: € 60 / 80 -
#380Een 18 karaats wit en geelgouden ring met de letter M.
An 18 karat white and yellow gold ring with the letter M.No longer availableDim. 4,42 gEstimate: € 200 / 240 -
#130Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een tennisraket bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.
An 18kt yellow gold pendant in the shape of a tennis racket set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.No longer availableDim. 3,52 gEstimate: € 200 / 300 -
#676Een vintage plexiglazen bar-cart met messing accenten.
A vintage plexiglass bar cart with brass accents.No longer availableDim. 73.5 x 53 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Een bronzen beeldje van een naakte dame gekneveld aan een boomstronk. Niet gesigneerd.
A bronze statue of a naked lady bound to a tree stump. Not signed.No longer availableDim. h 15 cmEstimate: € 60 / 80 -
#62Frans VantongerlooPeriod: 1882 - 1965“Zicht op Antwerpen van op Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.
"View of Antwerp from the Left Bank". An engraving on paper, signed outside the plate at the bottom.No longer availableDim. 30.5 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#525NaïnEen Iraans handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
An Iranian hand-knotted Naïn carpet with floral motif.No longer availableDim. 290 x 208 cmEstimate: € 350 / 450 -
#695Een koperen locomotief hoofd/koplamp. Gemerkt “De Cock Verschueren”
A copper locomotive head/headlamp. Marked "De Cock Verschueren".No longer availableDim. 32 x 51 x 24 cmEstimate: € 60 / 90

