Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Franse dagobertstoel met naive decoratie met leeuwenkoppen.

Een Franse dagobertstoel met naïeve decoratie met leeuwenkoppen.

A French armchair with naive decoration featuring lion heads.
Dim. 84 x 60 x 50 cm
SKU: 2708240376.
Auction day: 28 August 2024 19:00
Catalogue #376
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #487

    Zes diverse sierstukken. Drie diverse guirlandes van verguld gips, een gebeeldhouwd meubelpaneel uit de XVIIde eeuw en eentje uit het einde van de XIXde eeuw. We voegen er een grote ronde koperen plaquette met logo van CAEC (?) aan toe.

    Six ornements divers. Trois guirlandes diverses en plâtre doré, un panneau de meuble sculpté du XVIIème siècle et un de la fin du XIXème siècle. On y ajoute une grande plaque ronde en cuivre avec le logo du CAEC (?).
    No longer available
    Dim. Ø: 28 cm L: 29-52 cm 20x42 cm 14x57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #665
    Knoll

    “Knoll Office Chadwick Chair”. Een bureaustoel ontworpen door Don Chadwick voor Knoll in 2005.

    "Knoll Office Chadwick Chair". A desk chair designed by Don Chadwick for Knoll in 2005.
    No longer available
    Dim. 104 x 68 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #84
    Staf Timmers

    “Landschap met dorpsgezicht”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd ‘87.

    "Landscape with village view." A painting, oil on canvas. Signed and dated '87 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 58 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #125

    Een ceremoniële hoed van de Naga, vervaardigd uit gewoven bamboe, versierd met een apenschedel en zwijn slagtanden. Nagaland, Indië, vroeg 20e eeuw.

    A ceremonial hat of the Naga, made of woven bamboo, decorated with a monkey skull and boar tusks. Nagaland, India, early 20th century.
    No longer available
    Dim. 25 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #315

    Een kinderbuste in brons, niet gemerkt.

    A child bust in bronze, unmarked.
    No longer available
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #380

    Een 18 karaats wit en geelgouden ring met de letter M.

    An 18 karat white and yellow gold ring with the letter M.
    No longer available
    Dim. 4,42 g
    Estimate: € 200 / 240
  • #130

    Een 18 kt geelgouden hanger in de vorm van een tennisraket bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,15 ct.

    An 18kt yellow gold pendant in the shape of a tennis racket set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 0.15 ct.
    No longer available
    Dim. 3,52 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #676

    Een vintage plexiglazen bar-cart met messing accenten.

    A vintage plexiglass bar cart with brass accents.
    No longer available
    Dim. 73.5 x 53 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #663

    Een bronzen beeldje van een naakte dame gekneveld aan een boomstronk. Niet gesigneerd.

    A bronze statue of a naked lady bound to a tree stump. Not signed.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #62
    Frans Vantongerloo
    Period: 1882 - 1965

    “Zicht op Antwerpen van op Linkeroever”. Een gravure op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd.

    "View of Antwerp from the Left Bank". An engraving on paper, signed outside the plate at the bottom.
    No longer available
    Dim. 30.5 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525
    Naïn

    Een Iraans handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.

    An Iranian hand-knotted Naïn carpet with floral motif.
    No longer available
    Dim. 290 x 208 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #695

    Een koperen locomotief hoofd/koplamp. Gemerkt “De Cock Verschueren”

    A copper locomotive head/headlamp. Marked "De Cock Verschueren".
    No longer available
    Dim. 32 x 51 x 24 cm
    Estimate: € 60 / 90
View all auction items ›

Veiling van 27 & 28 Augustus 2024

Tentoonstelling: 23 & 24 augustus van 10.00u tot 17.00u

27 August 2024 19:00
28 August 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More