#301Een wit porseleinen tafelmiddenstuk met mand, versierd met vergulde randen. Frankrijk, 19e eeuw.
#749Gres CabochardEen factice van glas en kristal. Onderaan gemerkt.
#210Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#738Een paar Wajang Golèk poppen met een blauw en groen gelaat. Vroeg 20ste eeuw.
A pair of Wajang Golèk puppets with blue and green faces. Early 20th century.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 60 / 80 -
#522Daniel Boucherie“Zittend naakt”, een tekening in potlood, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
#97Zeven diverse poppen, waarvan twee op staander.
#283SpecializedEen mountainbike, Specialized, blauw, 24 versnellingen, maat 50.
A mountain bike, Specialized, blue, 24 gears, size 50.No longer availableEstimate: € 100 / 125