Vase en porcelaine de Chine, hexagonal, à décor d'une dame sur un oiseau en vol.No longer availableOnline onlyDim. h 36 cm x b 20 cmEstimate: € 80 / 100 -
#69Dansende struisvogel.
Dancing ostrich.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#220Ernst Karstens KeramikPeriod: 1960 - 1970Een keramieken cachepot met voet. Gemerkt.
#21Een lot van 4 gevarieerde kaders.
#5Een kunstbrons beeldje op marmeren sokkeltje, draagt handtekening Houdon.
#119Een paar koperen kandelaars.
#165Een serie van zes glazen versierd met koudgeschilderde decors. Engeland, einde XIXde eeuw.
#30St. Ghislaine BelgiqueEen polychrome porseleinen cachepot met art nouveau bloemdecor. Gemerkt onderaan. Met barstje aan de bovenrand.
A polychrome porcelain cachepot with Art Nouveau floral decoration. Marked on the bottom. With a small crack on the upper rim.No longer availableOnline onlyDim. h 21, Ø 23,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Een antieke koperen bedpan met Adam en Eva tafereel in het reliëf.
#116Een lot varia kunstboeken, 9 stuks.
A lot of various art books, 9 pieces.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60