Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.

Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.
Dim. h: 90 cm
SKU: 2311210435.
Auction day: 24 November 2021 19:00
Catalogue #435
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #555

    Een Chinees bureau met drie laden in de gordel. Onderaan voetensteun als entretoise.

    Un bureau chinois avec trois tiroirs en ceinture. Repose-pieds d’entretoise.
    No longer available
    Dim. 84 X 115 X 59,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #488

    Een biscuit menuhouder versierd in pasteltinten met een jonge vrouw die een bord met een groene guirlande flankeert. Omstreeks 1900. Heel fijn werk, klein bakfoutje in de basis. Genummerd 2633.

    Un porte-menu en biscuit décoré dans les tons pastel d'une jeune femme flanquant une assiette avec une guirlande verte. Circa 1900. Très beau travail, petit défaut de cuisson à la base. Numéroté 2633.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #633

    Een lot van vijf decoratieve Boeddha’s van hout/ kunststof in verschillende groottes.

    Un lot de cinq Bouddhas décoratifs en bois/plastique de différentes tailles.
    No longer available
    Dim. h: 15 - 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #479
    Jef Van Tuerenhout
    Period: 1926 - 2006

    “Dame met bloemenhoed”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.

    Dame au chapeau de fleurs. Une lithographie. Signée à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 58 x 42 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #596

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.

    Un tapis pakistanais en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 233 x 185 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #678
    H. Antheunis
    Period: 1905 - 1975

    “Sint Anna ten Drieën” & “De lezers”. Drie groepjes van gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd.

    Sainte-Anne Trinitaire & Les lecteurs. Trois groupes de plâtre patiné. Signé au dos.
    No longer available
    Dim. h: 20 & 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #72
    Geerinckx

    “Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de la ferme d'hiver. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #60

    Bermuda Monetary Authority 1977. Elisabeth II jubileum. Drie zilveren munten in originele doos met cerfificaat. Twenty-five Dollars.

    Bermuda Monetary Authority 1977. Jubilée Elisabeth II. Trois pièces en argent dans la boîte d’origine avec certificat. Twenty-five Dollars.
    No longer available
    Dim. +- 165 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #27

    Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800. Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.

    Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #412
    Victor Vasarely
    Period: 1906 -1997

    “Gyemant”. Een zeefdruk. Edition du Griffon. Neuchatel, Suisse, 1974.

    “Gyemant”. Une sérigraphie. Edition du Griffon. Neuchâtel, Suisse, 1974.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #123

    Een uit vier kruiken opgebouwde vaas van meerkleurig majolica en versierd met engeltjes. Gemerkt. Een randschilfer.

    Un vase composé de quatre pichets de majolique multicolore et décoré d'anges. Marqué. Un éclat sur le bord.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 100
  • #79
    Tony Goosens

    “Zuiderdokken 1941”. Een tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    Zuiderdokken 1941. Un dessin sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 November 2021

Veiling volledig - 705 loten. Tentoonstelling op vrijdag 19 & zaterdag 20 november van 10.00u tot 17.00u

23 November 2021 19:00
24 November 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 November 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More