Similar lots by type
-
#213
Een set van 2 Afrikaanse bustes. De dame heeft een schade aan de neus.
A set of 2 African busts. The lady has damage to the nose. -
#197
“Ridderbuste”. Een gerestaureerd beeld in terracotta. Gemerkt ‘Van De Velde - Sint Niklaas Waas’ en genummerd 114.
"Knight bust". A restored terracotta sculpture. Marked 'Van De Velde - Sint Niklaas Waas' and numbered 114. -
#43Delft Boch
Een blauw-wit porseleinen sierbord met rivier en molenlandschap. Verso gemerkt.
A blue and white porcelain decorative plate depicting a river and mill landscape. Marked on the back. -
#210Satsuma
Een Japans porseleinen Satsuma vaas met meerkleurig en figuratief decor. Onderaan gemerkt.
A Japanese porcelain Satsuma vase with multicolored figurative decoration. Marked at the bottom. -
#208Rörstrand
“Julen”. Een lot van 7 blauw-wit porseleinen sierborden. Onderaan gemerkt, limited editions 1978-1983.
"Julen". A lot of 7 blue and white porcelain decorative plates. Marked at the bottom, limited editions 1978-1983. -
#196
Een Zuid-Amerikaans gesculpteerd houten beeld van een drager.
A South American carved wooden sculpture of a carrier. -
#219
Een zuilvitrine, medio jaren 80 van de vorige eeuw. Het spiegeltje bonenaan is gebarsten.
A pedestal showcase from the mid-1980s. The small mirror at the top is cracked. -
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig).
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#217
Een beeld van een engel met wijwatervat in polychroom kunststof.
A statue of an angel with a holy water font in polychrome plastic. -
#195
Een art-deco schouwklok in een houten gesculpteerde kast.
An art-deco mantel clock in a wooden carved case. -
#205
Een lot bestaande uit een Chinees porseleinen theepotje en een Satsuma vaasje, beiden met floraal en figuratief decor.
A lot consisting of a Chinese porcelain teapot and a Satsuma vase, both decorated with floral and figurative motifs. -
#218
Een gesculpteerd massief eikenhouten beeldje van een Begijntje.
A sculpted solid oak statue of a Beguine. -
#198
Een goudkleurig plaasteren beeld van een edeldame. Naar de oudheid.
A gold-colored plaster sculpture of a noblewoman. Inspired by antiquity. -
#212
Een Chinees porseleinen theepot met figuratief decor.
A Chinese porcelain teapot with figurative decoration. -
#204
Een bronsgepatineerde zamakken kandelaar met leeuwenpoten.
A bronzed zamak candlestick with lion feet. -
#186Bell & Howell
Een vintage 8 mm camera, model 134, gemerkt Bell & Howell. In lederen tas met extra lens.
A vintage 8 mm camera, model 134, marked Bell & Howell. In leather case with additional lens. -
#192
Een grote vaas in Vlaams aardewerk met bloemen in het decor. Meerdere beschadigingen.
A large vase in Flemish earthenware with flower decorations. Several damages. -
#190
“Honor Patria”. Een beeld van een krijger in zamak op marmeren voetstuk. Het beeld is op meerdere plaatsen gerestaureerd. Naar de oudheid.
"Honor Patria". A statue of a warrior in zamak on a marble base. The statue has been restored in several places. In the style of antiquity. -
#209
Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
A pair of carved African, black lacquered, wooden busts. -
#207
Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
A lot of 4 porcelain milk jugs. -
#206
Een lot van een Chinees aardewerken Nanking dekselvaas en open vaas met meerkleurig krijgstafereel in het decor. 1 onderaan gemerkt en 1 fo-hondje manco,
A lot consisting of a Chinese Nanking earthenware covered vase and an open vase with a multicolored warfare scene in the decoration. One marked at the bottom and one Fu dog missing. -
#194
Een polychroom kunststoffen beeld van een engel met viool.
A polychrome plastic sculpture of an angel with a violin. -
#211
Een massief eikenhouten gesculpteerde buste van een Romein.
A solid oak carved bust of a Roman. -
#191
“La Pietà”. Een beeldje in zamak op een zwart marmeren voetstuk.
"The Pietà." A statue in zamak on a black marble base.
Other lots in this auction
-
#112
Een varia lot van 2 vazen en een blauw-wit deksel vaas, waarvan 1 Boch en 1 Kobalt K Stile Sevres.
A mixed lot of 2 vases and a blue and white covered vase, including 1 Boch and 1 Cobalt K Stile Sevres. -
#79Bergen
Een lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
A lot of two pieces of Art Deco ceramics marked Bergen consisting of a vase and a small jug. -
#158
Een paar tinnen wijnfleshouders met bronzen voet. Onderaan gemerkt WMF. Geislingen, 19e eeuw.
A pair of pewter wine bottle holders with bronze base. Marked WMF at the bottom. Geislingen, 19th century. -
#98
Een lot van zes blauw glazen onderzetborden.
A set of six blue glass coasters. -
#177
Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Vase balustre en porcelaine de Canton. -
#58
Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
A set of 2 bronze angels, presumably part of a chandelier. -
#15
Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
A zinc squirrel on a blue stone pedestal. -
#14
Een groep in porselein voorstellend twee engeltjes, gemerkt Ludwigsburg.
A group in porcelain depicting two cherubs, marked Ludwigsburg. -
#132
Een lot van 2 oude weegschalen en een blokje met glazen gewichtjes.
A lot of 2 old scales and a block with glass weights. -
#138
Een onderlegger houder met lederen bekleding en 10 onderleggers.
A coaster holder with leather covering and 10 coasters. -
#294
Een prieeltje/presentatiekastje in hout en glas.
A gazebo/presentation cabinet in wood and glass. -
#60
Een lot van 2 aardewerken beeldjes in précolombiaanse stijl.
A lot of 2 earthenware figurines in pre-Columbian style.