#144Een polychroom aardewerken Delfts bord met bloemdecor.
A polychrome earthenware Delft plate with flower decoration.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#192Een bolvormige glazen vaas met vergulde bovenrand.
"Under the bridge of O.", a color lithograph, signed outside the plate Frank Maieu, dated '88 and numbered 28/95.No longer availableOnline onlyDim. 42 x 55.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#132Een vaas in blauw-wit Chinees porselein met figuren in het decor.
#219Een set van twee moderne iconen, Engel Michael en H. Johannes.
A set of two modern icons, Archangel Michael and St. John.No longer availableOnline onlyDim. 31 x 21,5 & 33 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#66Een vroeg 20ste eeuwse Nanking vaas (oude herstelling aan de bovenrand).
#45Een lot van 2 houten beeldjes, Aziatisch figuratief.
A lot of 2 wooden figurative Asian statues.No longer availableOnline onlyDim. 18 & 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Een Chinees porseleinen vaas, met kippen en planten in het decor.
#159Een vintage hout gesculpteerd beeldje van twee vogels.
#176Een abstracte langgerekte zwarte glaspasta vaas met Chinees decor van bloemen.
An abstract elongated black glass paste vase with Chinese floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 27, L 40 cmEstimate: € 40 / 60