Other lots by Val Saint-Lambert
Similar lots by type
-
#127
Een schouwpendule van verguld brons, bovenaan getooid met een fluitspeler. Tijdperk Louis-Philippe.
Pendule de cheminée en bronze doré, surmontée d’un joueur de flûte. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. Robert à St. DenisEstimate: € 240/360 -
#412
Een ronde houten wandklok. Met slinger en gewichten.
Une horloge murale ronde en bois. Avec balancier et poids.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#675Bidjar
Oosters tapijt van wol met een centraal geometrisch medaillon. Handgeknoopt.
Un tapis d’orient en laine avec un médaillon central géométrique. Noué main.No longer availableDim. 170 x 113 cmEstimate: € 300/500 -
#775J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#276Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotering. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200/300 -
#237
Een wandklok met houten kast.
Pendule murale en bois.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 40/60 -
#422
Een houten wandklok met beschilderde wijzerplaat met Romeinse cijfers. Met stoeltje, slinger en gewicht.
Une horloge murale en bois avec un cadran peint au chiffres romains. Avec chaise, balancier et poids.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#303
Een tafelklokje in Engelse stijl.
Une pendule de table en style anglais.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120/180 -
#379Pelletier à Louhans
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Inclusief gewichten.
Comtoise en cuivre repoussé. Poids inclus.No longer availableEstimate: € 200/260 -
#389Junghans
Een ronde wandklok in houten kast.
Pendule murale ronde en bois.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 60/70 -
#48
Een wandklokje in handbeschilderde houten kast en met twee zuiltjes naast de wijzerplaat. Compleet.
Pendulette murale en bois peint à la main et ornée de deux colonnettes flanquant le cadran. Complète.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/60 -
#650L. Ruault
Een comtoiseklok van gedreven geel koper. Compleet met slinger, sleutel, gewichten en muurbevestiging.
Comtoise en cuivre jaune repoussé. Complète avec balancier, clé, poids et attachement au mur.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#685Ispahan
Perzisch tapijt van wol met een centraal medaillon en in lichtblauwe, beige en bruine tonen. Handgeknoopt.
Un tapis perse en laine avec un médaillon central dans les tons bleus, beiges et bruns. Noué main.No longer availableDim. 233 x 157 cmEstimate: € 300/500 -
#317Fohmid
Een recente kolompendule van verguld brons met zuiltjes van kunststof.
Pendule à colonnes récente en bronze doré à colonnettes en plastique.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 40/50 -
#268Leicester
Een hangklok van gefineerd wortelhout.
Pendule à suspendre en placage de ronce.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 140/200 -
#507
Een paar slagtanden op messingen staander. Eerste helft XXste eeuw.
Paire de défenses dans une monture en laiton. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 80 cm - 4 kgEstimate: € 200/300 -
#491
Thaise sculptuur van exotisch hout met twee personages in een bos. Met tekst en handtekening in handschrift achteraan.
Sculpture Thaï en bois exotique représentant deux personnages dans le bois. Texte et signature au verso.No longer availableDim. 50 x 29 cmEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#617
Een trumeau van verguld hout in Louis Philippestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 141 x 91 cmEstimate: € 200/240 -
#664Gustave Van SteenwegenPeriod: 1905-1986
“Stilleven met fruit”. Olieverf op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 39 cmEstimate: € 50/100 -
#718
Een oude treinlantaarn van zwartgepatineerd rood koper.
Ancienne lanterne de train en cuivre rouge et patiné noir.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#203
“La romance” Een groep van bruingepatineerd zamak naar een werk van Auguste Moreau. XIXe eeuw.
“La Romance”. Groupe en régule à patine brune d’après un oeuvre d’Auguste Moreau. XIXe siècle.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 200/300 -
#687
Een vaas van cloisonné op rood koper.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge.No longer availableDim. 49 cmEstimate: € 120/200 -
#523
Een wierookbrander van geelgeglazuurd Chinees porselein in de vorm van een liggende olifant. Onderaan gemerkt.
Encensoir en porcelaine à glaçure jaune en forme d’un éléphant couché. Marque sous la base.No longer availableDim. l: 13 cmEstimate: € 160/180 -
#81
Lot albums. Postkaarten e.d.
Lot d’albums contenant des cartes postales etc.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#458
Een klein Aziatisch bijzettafeltje van gesculpteerd hout met sober ivoren inlegwerk in het blad en op opvouwbare driepoot.
Petite table d’appoint asiatique en bois sculpté en sobrement incrusté d’ivoire dans la tablette et dans le pied pliant.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#555
Een eikenhouten bestekkast met zes laden.
Meuble à couverts en chêne à six tiroirs.No longer availableDim. 111 x 73 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#621
Een vaas met famille-rosedecor.
Vase en porcelaine à décor famille rose.No longer availableDim. 47 cmEstimate: € 120/180 -
#149
Een paar mannenportretten. Potlood op papier. Beide gesigneerd en gedateerd Resp. Louis Potsekke, 1845 en G.E. Becker, 1857. Franse school. Kaders uit de tijd.
Deux portraits d’hommes. Crayon sur papier. Tout deux signés et datés. Louis Potsekke, 1845 et G.E. Becker, 1857. Ecole française. Cadres d’époque.No longer availableDim. 30 x 24 & 21 x 16 cmEstimate: € 80/100 -
#299
Een schemerlamp met een kap van glas in lood, gemonteerd op een replica van een donderbus.
Lampadaire avec abat-jour en vitrail monté sur une réplique d’un tromblon.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 100/120