Un homme-oiseau en bois sculpté. Nous ajoutons deux petits plats en bois noir laqué, décor peint à la main.
Online only
SKU: 0104190014.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #14
Estimate: € 80 / 100

  • #316

    Twee kandelaars en een coupe van kleurloos en deels gesatineerd kleurloos glas.

    Online only
    Dim. Ø: 21 cm, h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #140

    Een lot van vijf oude didactische prenten.

    Online only
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #254
    Henri De Grève

    ”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #186
    Berten Speeckaert

    “Marine”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Marine”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 23 x 29 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #59

    Online only
    Dim. h: 10 - 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #218

    Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.

    Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.
    Online only
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #208

    Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

    Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
    Online only
    Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #43

    Een schaal van Italiaans glaspasta.

    Online only
    Dim. b: 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #238

    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #177
    J. Dekoster

    “Binnenerf”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘59.

    “Cour intérieure”. Huile sur toile. Signée et datée 1959.
    Online only
    Dim. 27 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #94

    Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout.

    Online only
    Dim. 120 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #79

    Een barometer.

    Online only
    Dim. ø: 20 cm
    Estimate: € 15 / 25

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00