#183Bosmans
“Het witte huis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#229
Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 30 / 40 -
#173Marcel StobbaertsPeriod: 1899-1979
“Portrait d’homme”. Huile sur toile. Illisiblement signée et attribuée au verso à Marcel Stobbaerts. Datée 1933.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 38 x 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#17
Jardinière en fonte à patine verte. En parties amovibles.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#254Henri De Grève
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#240Stanislas WarniePeriod: 1879-1958
“Landschap met beek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage au fossé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 82 x 102 cmEstimate: € 150 / 250 -
#263
Een kleine tabakspot van blauw geglazuurd aardewerk. Zonder deksel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 20 / 30 -
#194Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 30 -
#6
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 165 x 117 cmEstimate: € 30 / 40 -
#103
Veertien boeken uit de reeks “Bestemming in beeld”: Val de Loire I & II, De Griekse eilanden, Schotland, De Canarische eilanden, De Provence en de Camargue, Beieren, Languedoc-Roussillon, Corsica, Tirol, Capri, Sorrento en de Golf van Salerno, Bretagne, Ijsland & Antarctica. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#189L. Manet
“Distelvink”. Aquarel en potlood op papier. Gesigneerd.
“Chardonneret”. Aquarelle et crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 201.00 €Estimate: € 50 / 100