Other lots in this auction
-
#313Een paar eieren van meerkleurig porselein met een decor van bloemen in met goud omlijnde cartouches op kobaltblauwe fond. Op houten sokkels.
No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 20 / 30 -
#308“Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.
No longer availableOnline onlyDim. 30 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#1Een lot van vier handgeknoopte Oosterse bidkleedjes van wol en katoen.
Lot de quatre petites carpettes en laine. Nouées main.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#247Hilde Hendrickx“Zittende dame” Pastel op papier. Gesigneerd.
“Dame assise”. Pastel sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 109 x 74 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableOnline onlyDim. l: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#253Albert Saverys“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#228J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#206“Oosters jachttafereel”. Gouache op papier. Draagt handtekening.
“Scène de chasse orientaliste”. Gouache sur papier. Porte une signature.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#292LongwyEen bord van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig decor van kwartels in een cartouche op een achtergrond van bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50 / 60 -
#257“Marine” &”Koeien”. Twee opgehoogde reproducties.
No longer availableOnline onlyDim. 17 x 22 cmEstimate: € 5 / 10 -
#54M. HohnerEen ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#156BouchonIeper: “Het Nieuwwerk” en “De toren van de Lakenhallen”. Chinese inkt en aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘17
Ypres: “Het Nieuwwerk.” et “La Tour de la Halle aux Draps”. Encre de Chine et aquarelle sur papier. Signées et datées ‘17.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 22 & 27 x 20,5 cmEstimate: € 40 / 50

