#136
No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Estimate: € 25 / 50 -
#53Limoges
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. Ø: 25 cmEstimate: € 15 / 20 -
#220
Lot d’estampes- “Prêtre et réligieuse”. Paire d’estampes d’après Cederström.- Van Brandenberg. “Maison”. Eau-forte. Signée hors planche.- Stroobant d’après Melzer. “Pendant que je sommeille...” Litho.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 24 x 15 cmEstimate: € 10 / 12 -
#200Anita De Baaij
“Composition”. Chromolitho en couleurs. Signée et datée ‘88 dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 39 x 29 cmEstimate: € 50 / 60 -
#121
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 11 & 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#267
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 25 -
#182Nin
“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 24 x 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#20
Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Estimate: € 60 / 100 -
#146
Zeven chromo-albums uit de reeks “Meesters der schilderkunst”. Uitgegeven door Soubry. We voegen er een album “Beroepen en ambachten in de kunst” aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#76
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 20 / 40 -
#125
Een map met 70 verschillende jokerkaarten in foedralen.
No longer availableOnline onlyActive bid: 33.00 €Estimate: € 15 / 25 -
#307
No longer availableOnline onlyDim. 12 x 12 cmEstimate: € 15 / 25