Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gastenboek van een restaurant te Oostende met binnenin een originele gouachetekening van een vrouwelijk naakt. Gesigneerd Anto Diez ‘88.
Een gastenboek van een restaurant te Oostende met binnenin een originele gouachetekening van een vrouwelijk naakt. Gesigneerd Anto Diez ‘88.

Een gastenboek van een restaurant te Oostende met binnenin een originele gouachetekening van een vrouwelijk naakt. Gesigneerd Anto Diez ‘88.

Online only
SKU: 0104190280.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #280
Estimate: € 25 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #96

    Een paar verzilverd koperen kandelaars met een gedreven bloemendecor. We voegen er negen geslepen glazen onderzettertjes in etui aan toe.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 cm & Ø: 7,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #178
    Gard Van Mechelen

    “Col de Madale - Vue sur Combe” en “Château de Mercoirol - St. Michel”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd.

    “Col de Madale - Vue sur Combe” et “Château de Mercoirol - St. Michel”. Deux aquarelles sur papier. Signées.
    No longer available
    Online only
    Dim. 26 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #104

    Negen boeken, waarbij vier uit de reeks “Natuur in België” (Vijvers en moerassen, Bossen en wouden, Heide en venen, Kust en polders) en vijf uit de reeks “Abdijen en begijnhoven van België”. Uitgeverij Artis-Historia.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #312

    Een paar balustervaasjes van cloisonné op geel koper, versierd met bloemendecors. Op houten sokkels.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm (z.s.)
    Estimate: € 20 / 30
  • #227
    Julien Severin

    “Fruitkraam”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en E.A.

    “Le marchand de fruits”. Eau-forte. Signée hors planche et E.A.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #292
    Longwy

    Een bord van meerkleurig aardewerk met een meerkleurig decor van kwartels in een cartouche op een achtergrond van bloemen.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #155

    Een lot van vier prenten met betrekking tot snooker en biljart.

    Un lot de quatre images en relation avec le snooker et le billard.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 80
  • #290

    Een kleurloos kristallen lampenvoet.

    No longer available
    Online only
    Dim. h:37 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #165
    Albert Van Dyck

    “Dreef”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Allée”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28 x 37 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #19

    Een gefineerd houten kruisbeeld met gebeeldhouwde corpus. XIXe eeuw.

    Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #286

    Een paar buikvazen van meerkleurig Chinees porselein met met goud omlijnde bloemendecors. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #140

    Een lot van vijf oude didactische prenten.

    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 94 cm
    Estimate: € 50 / 70
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More