Other lots in this auction
-
#310Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972
“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120/200 -
#151W. Farynhor
“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 26 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#284
Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15/20 -
#324Akai AP-Q310
Een automatische direct aangedreven platenspeler met quartz lock. Werkende staat. Verkleuring door plakband. Cinch (tulip) output.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/40 -
#44
Een lot smeedijzer, bestaande uit een goedendag, een drietand, een pannetje met lange steel en een bonenbrandertje.
No longer availableOnline onlyActive bid: 42.00 €Dim. l: 55 - 180 cmEstimate: € 40/60 -
#89Limoges, France
Een kleine terrine op schotel van verguld porselein. We voegen er een bladvormig schaaltje aan toe. Beide gemerkt onderaan.
No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 30/40 -
#27
Twee paar kandelaars van rood koper.
Deux paires de bougeoirs en cuivre rouge.No longer availableOnline onlyDim. h: 21 & 28 cmEstimate: € 20/24 -
#157Leopold Van Esbroeck
“Profiel van een man.” Bronzen plaquette. Gesigneerd.
“Profile d’un homme”. Une plaquette en bronze. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 130.00 €Dim. 29 x 33 cmEstimate: € 100/120 -
#275
Een smeedijzeren wijnhouder, versierd met druivenranken.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/25 -
#194Valentijn De WaelePeriod: °Hamme 1918
“Griekse kop”, een églomisé. Er worden aan toegevoegd: Jules Van Ael (1912-1997) “Knotwilgen”. Ets, gesigneerd en genummerd 61/100 buiten de plaat. Jan Wouters (1908) “Vrouwenhoofd”. Ets, gesigneerd en gedateerd ‘95 en met opdracht “aan Mariette en Valentijn” binnen de plaat. Ingelijst.
“Tête grecque”. un églomisé. On y joint: Jules van Ael (1912-1997), “Saules”. Eau-forte signée et numérotée 61/100 hors planche. Jan Wouters (1908) “Tête de femme”. Eau-forte signée et datée ‘95 et “aan Mariette en Valentijn” dans la planche. Encadrés.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15/30 -
#58
Vier stuks Aziatisch en Afrikaans houtsnijwerk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 28 - 48 cmEstimate: € 30/40 -
#75
Een grote knobbelvaas en een klein bordje van meerkleurig Delfts aardewerk. Beide gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 51; Ø: 21 cmEstimate: € 25/35