Similar lots by type
-
#135Herra“De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.
"Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.No longer availableOnline onlyDim. h: 22,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#163Zittend meisje van terra cotta. Gemonogrammeerd E.L.
Fille assise en terre cuite. Monogrammée E.L.No longer availableOnline onlyDim. H:38cmEstimate: € 35 / 45 -
#66Drie Afrikaanse houten beelden.
Trois statues africaines en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20 / 25 -
#206Twee Afrikaanse houten beelden op stenen voetstuk.
Deux statues africaines en bois sur socle en pierre.No longer availableOnline onlyDim. h: 85 cmEstimate: € 120 / 200 -
#106“Vrouwenbuste met oester als halsketting”. Een beeldje van brons.
« Buste de femme avec huître en collier ». Une statuette de bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 cmEstimate: € 60 / 100 -
#166“De kerkgangster”. Een gebeeldhouwd houten beeld.
"Le pratiquant". Une statue en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 67 cmEstimate: € 200 / 240 -
#236Een zittende monnik van gebeeldhouwd hardhout.
Un moine assis en bois dur sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#169Een bronzen Thaise Boeddha op houten sokkel.
Un Bouddha thaïlandais en bronze sur un socle en bois.No longer availableOnline onlyDim. h: 70 cmEstimate: € 200 / 300 -
#145Liberio Bretas“O Petro”. Een beeld in zeepsteen. Gesigneerd.
"Oh Pétro". Une statue en stéatite. Signée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 80 -
#87“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#224Een driedelig zamakken klokstel. De pendule getooid met een landbouwster geflankeerd door een mijnwerker en een arbeidster. Begin XXe eeuw.
Ensemble trois pièces en régule. Pendule de cheminée à décor d'un paysan flanqué d'un mineur et d'un ouvrier. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 160 -
#181Fontaine“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#237Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#264“Romeinse scène”. Een meerkleurig porseleinen groep. Achteraan gemerkt. Eén duimpje gerestaureerd.
Scène romaine . Un groupe en porcelaine multicolore. Marqué au dos. Un pouce restauré.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 150 -
#107Een bronzen kunstwerk op arduinen voetstuk.
Une œuvre d'art en bronze sur un socle en pierre bleue.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 22 cmEstimate: € 200 / 300 -
#147Twee gepatineerde houten kandelaars, omgebouwd als lampenvoeten.
Deux bougeoirs en bois patiné, transformés en pied de lampe.No longer availableOnline onlyDim. h: 64 & 94 cmEstimate: € 100 / 120 -
#234Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.
Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.No longer availableOnline onlyDim. h: 13 cm (hertje)Estimate: € 30 / 40 -
#257Drie kruisbeelden in porselein.
Trois crucifix en porcelaine.No longer availableOnline onlyDim. h: 36,5 - 46,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#34“Bliksemskater”. Een bronzen beeldje.
"Patineur de foudre". Une statuette en bronze.No longer availableOnline onlyDim. h: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#96Een albasten beeld.
Sculpture en albâtre.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#242Een lot van dertien eenden, waarbij elf van hout en twee van riet.
Un lot de treize canards dont onze en bois et deux en paille.No longer availableOnline onlyDim. h: 5 - 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#246Een gepolychromeerd Afrikaans houten masker met twee vogels bovenaan. Baoulé, Ivoorkust.
Un masque africain en bois polychrome surmonté de deux oiseaux. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableOnline onlyDim. h: 52,3 cmEstimate: € 100 / 120 -
#221“Leeuwinnen”. Een gepatineerd plaasteren groep. Enkele kleine beschadigingen. Begin XXe eeuw.
"Lionnes". Un groupe en plâtre patiné. Quelques dommages mineurs. Début du XXe siècle.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#148Een lot messing, bestaande uit een broodschaal, een samovar en drie kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
Lot en laiton, composé d'un bol à pain, d'un samovar et de trois bougeoirs dont deux forment une paire.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 & 33 cm Ø: 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#228Een lot van tien pijpaarden pijpen in de vorm van hoofden van bekende personen.
Lot de dix pipes en terre de pipe en forme de têtes de personnages célèbres.No longer availableOnline onlyDim. H: 4-6cmEstimate: € 40 / 50 -
#146Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
Vase balustre en porcelaine de Canton.No longer availableOnline onlyDim. h: 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#122Een zeshoekig dekselvaasje van meerkleurig Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels en het deksel getooid met een leeuwtje. Omstreeks 1800.Bijgevoegd een XVIIIe eeuws achthoekig bordje van blauw en wit aardewerk met beschadiging.
Vase à couvercle hexagonal en faïence de Delft multicolore à décor de fleurs et d'oiseaux et le couvercle orné d'un lion. Vers 1800. Attaché est une assiette octogonale du XVIIIe siècle en faïence bleue et blanche endommagée.No longer availableOnline onlyDim. h: 26,5 & Ø: 22,5 cmEstimate: € 100 / 140 -
#89Een sierschotel van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor van bloemen en een vogelk en met gele rand.
Plat décoratif en faïence de Delft à décor bleu sur blanc de fleurs et d'un oiseau et à bord jaune.No longer availableOnline onlyDim. Ø:27cmEstimate: € 50 / 80 -
#78Een Arabisch theekannetje van messing met gegraveerd decor.
Une théière arabe en laiton à décor gravé.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#172Een paar hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Eén gerestaureerd.
Paire de vases en corne de porcelaine de Bruxelles à décor floral multicolore et motifs dorés. Vers 1900. Une restaurée.No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 45 -
#27Acht geslepen kristallen wijnglazen op voet in verschillende kleuren.
Huit verres à pied en cristal taillé de différentes couleurs.No longer availableOnline onlyEstimate: € 80 / 100 -
#101Hutschenreuter, BavariaEen zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#33Een grote fractie amethist.
Une grande fraction d'améthyste.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 20 cmEstimate: € 60 / 100 -
#164Nao & CasadesEen misdienaar en een Pierrot van polychroom porselein. Het tweede gemerkt onderaan.
Un enfant de chœur et un Pierrot en porcelaine polychrome. Le second marqué en bas.No longer availableOnline onlyDim. h: 18 & 20 cmEstimate: € 35 / 40 -
#296Een notenhouten reisscribaan met gevacheteerd schrijfblad. Beschadigingen.
Un scribe de voyage en noyer avec une surface d'écriture en vachette. Dégâts.No longer availableOnline onlyDim. 16 x 45 x 24 cmEstimate: € 60 / 100


