#578
#548
Twee verschillende Afrikaanse houten maskers.
#596
Een Afrikaanse houten ceremoniële staf. Op metalen voet.
#566
Een Afrikaans houten beeld. Deels witgepatineerd.
#562
Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
#653
Twee gebeeldhouwde Afrikaanse houten beelden, waarbij één met ijzeren bel.
#581
Twee verschillende gebeeldhouwd hardhouten beelden. Afrikaans werk.
#638
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten ritueel hoofddeksel in de vorm van een vogel.
Une coiffe rituelle africaine en bois sculpté en forme d'oiseau.No longer availableDim. l: 48 cm; h: 23 cmEstimate: € 80/120 -
#572
Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.
#557
Een vierhoekig Afrikaans houten masker.
#428
“Moeder en kind” & “Pijproker”. Twee Afrikaanse bronzen beeldjes.
#556
Een Afrikaans houten voorouderbeeld.
#441
#617
Twee Afrikaanse beelden van gebeeldhouwd hout.
#477
Twee deels gepolychromeerde Afrikaanse houten maskers.
#613
#648
Een gepolychromeerd houten Afrikaans dierenmasker.
#608
Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
#421
Een Afrikaans metalen beeld in de vorm van een vrouw met kruik op het hoofd.
#686
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.
#488
Twee Afrikaanse vrouwenbeelden van brons.
Deux statues africaines en bronze.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80/120 -
Een Afrikaans houten masker, bekleed met koper.
#591
Un lot de onze porte-cartes en forme de bustes de femmes en ivoire sculpté sur un piédestal en ébène. Travail africain, avant 1947.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 100/140
#586
Twee gebeeldhouwde Indonesische houten beelden met gedreven messingen details.
#198Eugène LaurentPeriod: 1832 - 1898
#266
Commode à trois tiroirs en bois plaqué de style transitionnel. Tablette en marbre. Début du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 77 x 38 cmEstimate: € 120/200 -
#652
Een vaas van rood Muranoglas met een meerkleurig millefioridecor.
#370
#186
Gebombeerde tombeaucommode in Lodewijk XV-stijl met vijf laden. Mooie fineer van diverse houtsoorten, vergulde koperen monturen. Marmeren blad.
Commode tombeau bombée de style Louis XV à cinq tiroirs. Beau placage de bois divers, cadres en cuivre doré. Dessus en marbre.No longer availableDim. 89 x 134 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#275
#323Mercatorfonds
Een lot van tien kunstboeken in stofhoes:- “Lambert Lombard. Renaissance en humanisme te Luik”. 1990.- “Dürer”. Peter Strieder. 1982.- “Apocalypse”. Frits van der Meer. 1978.- “Van Eyck”. Elisabeth Dhanes. 1980.- “Onze Bruegel”. Bob Claessens & Jeanne Rousseau. 1975.- “Vlaamse schilders in de Noordelijke Nederlanden in het begin van de gouden eeuw”. Jan Briels. 1987.- “P. P. Rubens”. Frans Baudoin. 1977.- “Rembrandt”. Christian Tümpel. 1986.- “Joseph Lacasse par lui-même”. 1974.- “Brue(..)
Un lot de dix livres d'art sous housse: - Lambert Lombard. Renaissance et humanisme à Liège . 1990. - Dürer . Peter Strieder. 1982. - Apocalypse . Frits van der Meer 1978. - «Van Eyck», Elisabeth Dhanes. 1980. - «Notre Bruegel», Bob Claessens & Jeanne Rousseau. 1975. - «Les peintres flamands du nord des Pays-Bas au début de l'âge d'or», Jan Briels. 1987. - «PP Rubens». Frans Baudoin. 1977. - «Rembrandt». Christian Tümpel. 1986. - «Joseph Lacasse par lui-même». 1974. - «Brueghel». Bob Claessens (..)No longer availableEstimate: € 100/150 -
#541
Een Aziatische tegel van blauw en wit porselein met een decor van herten.
#348
Hoge koffiepot en twee kandelaars in Lodewijk XV-stijl van geel koper.
Grande cafetière et deux bougeoirs de style Louis XV en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 32 en 15 cmEstimate: € 20/30 -
#290
Une bague en or blanc 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 0,16 ct. Et d'un saphir central de + - 0,10 ct.No longer availableDim. 2,24 gEstimate: € 200/250 -
#282Paul Cuvelier
Une sérigraphie d'une planche de L'Ogre Rouge Signée et numérotée 130/500 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 60/80