Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

Een gebeeldhouwd eikenhouten armstoel in Louis XIII-stijl.

Fauteuil en chêne sculpté de style Louis XIII.
Online only
Dim. 113 x 66 cm
SKU: 2305220296.
Category: Meubel.
Auction day: 23 May 2022 22:00
Catalogue #296
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #220

    Een eenvoudig bijzettafeltje in Régencestijl.

    Une table d'appoint simple dans le style Régence.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm Ø: 65 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #186

    Een notenhouten bijzettafeltje.

    Une table d'appoint en noyer.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 36 / 40
  • #223

    Een klein eikenhouten tafeltje.

    Une petite table en chêne.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 20
  • #218

    Een klein houten bijzettafeltje.

    Une petite table d'appoint en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 50 cm h: 40 cm
    Estimate: € 30 / 40

Other lots in this auction

  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #28

    Een bol vaasje van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase sphérique en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #248
    V. Guffens

    “Kanaalzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue du canal”. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 35,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #137

    Een gesculpteerd stenen maskertje en een gepolijst mineraal ei.

    Un masque en pierre taillée et un œuf en minéral poli.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 & 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #177
    Capodimonte

    “Jager”. Een beeld van meerkleurig Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.

    "Chasseur". Une statue de porcelaine italienne multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #200

    “De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.

    La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #202
    Kandahar

    Twee machinaal geknoopte wollen kleedjes.

    Deux tapis en laine noués à la machine.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 35 / 46
  • #10

    Drie zakhorloges, waarbij het kleinste met 800‰ zilveren kast. Op muurplaatje en met twee sleuteltjes.

    Trois montres de poche, la plus petite avec boîtier en argent 800‰. Sur plaque murale et avec deux clés.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #155

    “De Heilige Maagd met engeltjes”. Een handbeschilderde porseleinen tegel. Medio XIXe eeuw.

    « La Sainte Vierge aux anges ». Un carreau de porcelaine peint à la main. Milieu XIXème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 13 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2

    Een balustervormige geglazuurd aardewerken lampenvoet met getorste ribben.

    Pied de lampe en faïence vernissée de forme balustre à côtes torsadées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only 23 Mei 2022

Op Maandag 23 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday May 23rd the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

23 May 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More