Other lots in this auction
-
#550
Een geelgouden set, 18 K bestaande uit een paar oorbellen en een ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ca 0,70 ct en met gele saffieren. (er ontbreekt één steentje).
Un ensemble en or jaune, 18 K, composé d'une paire de boucles d'oreilles et d'une bague sertie de diamants d'un poids combiné d'environ 0,70 ct et de saphirs jaunes. (une pierre manque).No longer availableDim. 12,8 gEstimate: € 500/550 -
#385
1 gouden munt van 500 Gourdes “Olympiade Montreal”. Au 900/1000. Haïti, 1974. In etui met certificaat.
1 pièce d'or de 500 Gourdes Olympiade de Montréal . Au 900/1000. Haïti, 1974. En étui avec certificat.No longer availableDim. 6,5 gEstimate: € 220/260 -
#347
Een glazen fruitschaal met plaasteren trompe l’oeil fruit.
Un bol à fruits en verre avec de faux fruits en plâtre.No longer availableDim. Ø 37 cmEstimate: € 50/60 -
#245
Een 18 K roze gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
Une bague en or rose 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 3 ct.No longer availableDim. 11,30 gEstimate: € 1300/1500 -
#300
Twee witgouden ringen 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,82 ct. FSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,24 ct.
Deux bagues en or blanc 18 K serties d'un diamant central de + - 0,82 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 1,24 ct.No longer availableDim. 11,23 gEstimate: € 2700/2900 -
#428
“Moeder en kind” & “Pijproker”. Twee Afrikaanse bronzen beeldjes.
“Mère et enfant” et “fumeur de pipe” . Deux statuettes africaines en bronze.No longer availableDim. h: 29 & 32 cmEstimate: € 120/200 -
#409
“Naakt”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Nu . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 24 x 16 cmEstimate: € 40/50 -
#523
“Man met samoeraimasker”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Homme au masque de samouraï . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,7 cmEstimate: € 40/60 -
#53
Een paar dekselcassolettes van zamak op marmeren voet. Eén met beschadigde voet.
Une paire de cassettes de couvercle en zamac sur socle en marbre. Une avec socle endommagé.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#655
Twee 18 K geelgouden trouwringen.
Deux alliances en or jaune 18 caratsNo longer availableDim. 5,2 gEstimate: € 170/200 -
#129Daniël Goergen
“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 40/60 -
#371
Vier borden, waarvan een polychroom Delfts, een polychroom Rouens, een porseleinen bord met landschapsdecor en vergulde rand en een Frans porseleinen bord met bloementuil en verguldsel. XIXde en XXste eeuw.
Quatre assiettes, dont une de Delft polychrome, une polychrome de Rouens, une assiette en porcelaine à décor de paysage et bord doré et une assiette en porcelaine française à fleur de hibou et dorure. XIXème et XXème siècle.No longer availableDim. Ø 23,5, 24 en 25 cmEstimate: € 40/60