Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwd houten Christus.
Een gebeeldhouwd houten Christus.

Een gebeeldhouwd houten Christus.

Un Christ en bois sculpté.
Dim. l:80 cm
SKU: 0202210068.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 2 February 2021 19:00
Catalogue #68
Estimate: € 40 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #176

    Een imposante massieve houten dubbele deur, met zware omlijsting en subtiele sculptuur en metalen sierspijkers. India, XIXde eeuw. Hoogte van een deur: 245 cm.

    Ancienne statue de Bouddha en bois avec des traces de polychromie et avec une ouverture dans le dos. Sur la base.
    No longer available
    Estimate: € 1500 / 2500
  • #262

    “Vrouw met vaas”. Een beeld van gepatineerd plaaster.

    Femme au vase . Une statue en plâtre patiné.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207

    “Napoleon”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Emile Guillemin.

    Napoléon . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre d'Emile Guillemin.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #686

    Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.

    Sculpture africaine en bois. Bras restauré.
    No longer available
    Dim. h: 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #117

    “Jachthond”. Een bronzen beeld naar een werk van Jules Moigniez. Staart los.

    Chien de chasse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Jules Moigniez. Queue détachée.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 220 / 240
  • #111

    “Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.

    Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 160 / 200
  • #227

    Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.

    Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 460 / 500
  • #183

    Een kandelaar van deels verguld brons in empirestijl, gedragen door een vrouwenfiguur.

    Un bougeoir en bronze partiellement doré de style Empire, porté par une figure féminine.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #113

    “Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.

    “Homme avec traîneau” . Un petit groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.
    No longer available
    Dim. l: 22 cm
    Estimate: € 140 / 180
  • #521

    “Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.

    Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #173

    “Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.

    Jeune femme . Un groupe de bronze érotique en deux parties.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #208

    “Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.

    “Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.
    No longer available
    Dim. h: 96 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #566

    Een Afrikaans houten beeld. Deels witgepatineerd.

    Sculpture africaine en bois. Partiellement patinée blanche.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #228
    Milo

    Een bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.

    Un guépard en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. l: 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #586

    Twee gebeeldhouwde Indonesische houten beelden met gedreven messingen details.

    Deux sculptures indonésiennes en bois sculpté aux détails en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. h: 103 & 106 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #304

    “Jongeman met geitje”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.

    Jeune homme avec enfant . Un groupe de poteries multicolores.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 65 / 75
  • #203

    “Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.

    Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #198
    Eugène Laurent
    Period: 1832 - 1898

    “La pêcheuse”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.

    La pêcheuse . Une statue en bronze à patine brune. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 450 / 600
  • #556

    Een Afrikaans houten voorouderbeeld.

    Statue d’ancêtre africaine en bois.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #312

    Een Setter van bruingepatineerd zamak op grijsgeaderde marmeren sokkel.

    Un chien en zamac brun patiné sur un socle en marbre gris veiné.
    No longer available
    Dim. l: 30 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #662

    Een koppel waterdragers van meerkleurig gepatineerd brons op houten sokkels.

    Paire de porteurs d’eau en bronze patiné multicolore sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #197

    Een paar bronzen beelden op sokkels van roze marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne en Fortuna naar Edouard Drouot.

    Quelques statues en bronze sur socles en marbre rose avec frise en bronze: Mercure d'après Jean Boulogne et Fortuna d'après Edouard Drouot.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #596

    Een Afrikaanse houten ceremoniële staf. Op metalen voet.

    Bâton cérémoniel en bois africaine. Sur base en métal.
    No longer available
    Dim. l: 123 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #572

    Twee langgerekte Afrikaanse houten voorouderbeelden. Op houten voet.

    Deux statues africaines allongées d’ancêtres en bois. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 148 cm
    Estimate: € 200 / 240

Other lots in this auction

  • #598

    Een Afrikaans houten masker, bekleed met koper.

    Un masque africain en bois recouvert de cuivre.
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #125

    Een 14 K wit en geelgouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    Une bague en or blanc et jaune 14 carats sertie de diamants d'un poids combiné de + - 1 ct.
    No longer available
    Dim. 7,03 g
    Estimate: € 750 / 800
  • #284

    “Herenportret”. Olieverf op paneel.

    Portrait d'homme . Huile sur panneau.
    No longer available
    Dim. 95 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #190

    Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale saffier van +- 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un saphir central de + - 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 6,57 g
    Estimate: € 850 / 950
  • #531

    Een paar dekselvazen van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages. Met stempel onderaan.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de caractères. Avec cachet en bas.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #287
    Goebel, Germany

    “At play”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 632.

    En jeu . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 632.
    No longer available
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #680

    2 sterling zilveren munten “Moneda Commemorativa”. Cuba 1975, 5 en 10 Pesos. In plastic.

    2 pièces en argent sterling Moneda Commemorativa . Cuba 1975, 5 et 10 Pesos. En plastique.
    No longer available
    Dim. ca 40 g
    Estimate: € 25 / 30
  • #150

    Een witgouden halssnoer 18 K bezet met drie parels en met drie diamanten met een gezamenlijk gewicht van 0,90 ct.

    Un collier en or blanc 18 K serti de trois perles et trois diamants d'un poids combiné de 0,90 ct.
    No longer available
    Dim. 41,50 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #8

    Drie oude tennisrackets. Slijtage.

    Trois anciennes raquettes de tennis. Usures.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #123
    W. Biron
    Period: °1889-?

    Een vaas van meerkleurig geglazuurd steengoed met een decor van volksdansers. Gemerkt.

    Un vase en grès émaillé multicolore décoré de danseurs folkloriques. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #506

    Een handgeknoopt Roemeens (?) wollen tapijt.

    Un tapis en laine roumain (?) Noué à la main.
    No longer available
    Dim. 368 x 268 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #395
    Altenloh

    7 diverse medailles, Société Le Cheval de Trait Belge. Met beeldenaar van Koning Leopold II. zilver.

    7 médailles différentes, Société Le Cheval de Trait Belge. Avec effigie du roi Léopold II. Argent.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 2 & 3 februari 2021

De veiling is volledig - 702 loten. Bezichtiging van de goederen is mogelijk op vrijdag 29/01 van 14h tot 17h en op zaterdag 30/01 van 11h tot 17h - STRIKT OP AFSPRAAK
Er kan opnieuw binnengebracht worden voor de volgende veiling van 9 en 10 maart (en de wijnveiling van 16 maart) vanaf 8 februari - enkel op afspraak.

2 February 2021 19:00
3 February 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 2 February 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More