Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.

Een gebeeldhouwd houten zeepaardje met parelmoeren oog.

Hippocampe en bois sculpté avec oeil en nacre.
Online only
Dim. h: 59 cm
SKU: 2410220086.
Categories: Beeld, Hout.
Auction day: 24 October 2022 22:00
Catalogue #86
Estimate: € 15 / 25
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #44

    “Madonna met kind”. Een plaasteren beeld. Voetjes afgebroken.

    "Vierge à l'enfant". Une statue en plâtre. Pieds cassés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #50
    Raymond Candries

    “Maria met slang”. Een houten beeldhouwwerk. Achteraan gesigneerd en gedateerd 22-11-77.

    "Marie au serpent". Une sculpture en bois. Signé et daté 22/11/77 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #111

    Een lot fijngesneden afrikaanse houten beeldjes bestaande uit onder anderen; een vrouwenbuste, een olifant en een djembéspeler.

    Lot de figurines africaines en bois finement sculptées composées entre autres ; un buste féminin, un éléphant et un joueur de djembé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 - 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #101

    Een gebeeldhouwd eikenhouten wandkastje.

    Une armoire murale en chêne sculpté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 35 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #135
    Herra

    “De denker”. Een kunstreproductie naar Rodin.

    "Le penseur". Une reproduction d'art d'après Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • “Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
  • #60

    Twee antieke indische houten beeldjes.

    Deux sculptures indiennes en bois.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #195
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #192

    Een lot Afrikaans houtsnijwerk, bestaande uit drie staande figuren, een moeder met kind en een beeldje met drie aapjes.

    Un lot de sculptures africaines en bois, composé de trois personnages debout, une mère avec son enfant et une figurine avec trois singes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12,5 - 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #234

    Een klein houten stoeltje.

    Une petite chaise en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 54 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #237

    Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

    Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #106
    Anri, Italy

    “Meisje met pop”. Een gepolychromeerd houten sculptuurtje. Gemerkt en genummerd 1885/4000.

    "Fille à la poupée". Sculpture en bois polychrome. Marquée et numérotée 1885/4000.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #42

    “Eendje”. Een houten beeldhouwwerkje. Onderaan gemerkt “Njana Tilem gallery”. Bali, Indonesië.

    "Caneton". Une sculpture en bois. Marqué en bas « galerie Njana Tilem ». Bali, Indonésie.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #139

    Een kunstreproductie van het Musée Rodin.

    Une reproduction d'art du Musée Rodin.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #224

    Een gedraaide houten sokkel.

    Un socle en bois tourné.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #203

    Twee uilen op een boomstronk van biscuit op houten voetstuk.

    Deux hiboux sur une souche en biscuit sur un socle en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 - 29 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #89

    “Man met hoed”. Een beeldhouwwerk.

    "L'homme au chapeau". Une sculpture.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 83 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #123

    “Ambachtslieden”. Een houtsnede.

    "Artisans". Une gravure sur bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 9 cm x 66 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #99

    “Adelaar en slang”. Een gesculpteerd houten beeld. Afrikaans werk.

    "Aigle et Serpent". Une statue en bois sculpté. Travail africain.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 58 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #63

    Drie beiteltjes met gesculpteerde handgrepen van been en hout. Eén handvat bijgevoegd (zonder beitel).

    Trois ciseaux à manches sculptés en os et bois. Un manche inclus (sans burin).
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8 - 10 cm (zonder beiteltjes)
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #31

    “Lucas 14:33”. Een reproductie.

    « Luc 14:33 ». Une reproduction.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #273
    Eline ‘t Sant
    Period: °1951

    “Zo zal het zijn!” Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 9/40 buiten de plaat.

    "Ainsi soit-il!" Une lithographie en couleurs. Signé et numéroté 9/40 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 11 x 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88

    “Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.

    "Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 57 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #47

    Twee kleurloos kristallen vazen op voet. Enkele kleine schilfers.

    Deux vases en cristal incolore sur pied. Quelques petits éclats.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 25 & 30 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #136

    “Dorpszicht”. Een Kleurenlithografie. Gesigneerd.

    "Vue village". Une lithographie en couleurs. Signé.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 55 / 65
  • #83

    Een doofpot en een waterketel van messing.

    Un extincteur et une bouilloire en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 - 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #74

    Een kleine scheepsmaquette

    Un petit modèle de bateau
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #276
    Leonardo Torfs
    Period: 1927 - 2020

    “Zalige rust”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.

    Repos bienheureux. Une lithographie. Signée et numérotée 31/50 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 17,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.

    Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.
    No longer available
    Online only
    Dim. 73 x 35 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #193
    Arcoroc

    Een lot zwart glazen borden met meerkleurig gedecoreerde vleugel. Onderaan gemerkt. Jaren ‘80.

    Un lot d’assiettes en verre noir au déco multicolore sur l’aile. Marque au verso. Années 80.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 28 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #284
    A. Polfliet

    “Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #197
    Inn Decleer

    “Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    “Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only – 24 Oktober 2022

Op Maandag 24 Oktober wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday October 24th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

24 October 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 October 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More