#133
Een keramische vaas, Deruta, Italy.
A ceramic vase, Deruta, Italy. -
#59
Een vintage polychroom houten beeldje van een cherubijn met vergulde drapering. Verso gemerkt, made in Italy.
A vintage polychrome wooden statue of a cherub with gilded drapery. Marked on the back, made in Italy. -
#288
#72Kaiser W. Germany
#239
Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
A marble column, restored in several places. In 2 parts. -
#92
Een lot van 2 Japans porseleinen Imari sierborden en 1 schotel.
A lot of 2 Japanese porcelain Imari decorative plates and 1 dish. -
#78
#46
Een brons gegoten beeldje van een windhond.
A bronze cast statue of a greyhound. -
#69
Een Delfts aardewerken dekseldoosje, met decor van een hoeve met windmolen, gedateerd 1-6-1991, Nieuwpoort. Onderaan gemerkt.
#228
Een vintage gipsen beeld van een Sint-Bernard puppy. Heeft meerdere kleine beschadigingen.
A vintage plaster statue of a Saint Bernard puppy. Has several small damages. -
#240
Een lot van 3 kristallen asbakken waarvan 2 gemerkt Val Saint Lambert. Alledrie met kleine schilferschade.
#47
A vintage Chinese sculpted diorama with landscape decor. In a black lacquered wooden frame with glass.