Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe.  = 23 dubbel gebruik

Een gebeeldhouwde cabrioletfauteuil in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje met dezelfde bekleding aan toe. = 23 dubbel gebruik

Un fauteuil cabriolet sculpté, style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pieds avec le même revêtement. = 23
Online only
Dim. H. 88 cm
SKU: 1412200254.
Category: Meubel.
Auction day: 14 December 2020 22:00
Catalogue #254
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #50

    Een klein bankje van gebeeldhouwd eikenhout met getorste pootjes Slijtage aan een hoekje.

    Un petit banc en chêne sculpté avec des pieds torsadés. Usure sur un coin.
    No longer available
    Online only
    Dim. 19 x 29 x 20 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #196

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #193

    Een notenhouten dienblad. We voegen er een houten en een messingen vouwpoot aan toe.

    Un plateau en bois de noyer. Nous ajoutons un pied pliant en bois et en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. 74 x 51 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #259

    Een reeks van zeven cabrioletfauteuils in Lodewijk XV-stijl. Bekleding te reinigen.

    Une série de sept fauteuils cabriolet style Louis XV. Revêtement à nettoyer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #198

    Een ovale tafel van gebeeldhouwd eikenhout, de poot versierd met dierenkoppen en vruchten. Poot te restaureren.

    Une table ovale en noyer, le pied décoré de têtes d’animaux et fruits.
    No longer available
    Online only
    Dim. 127 x 113 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #195

    Een klein vierkant houten bijzettafeltje.

    Une petite table de bout carrée en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 32 x 35 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #194

    Een laag gebeitst houten tafeltje.

    Une table basse en bois teinté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 54 x 72 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #175

    “Bloemenkorf”. Aquarel op zijde. Chinees werk, gesigneerd.

    Aquarelle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 42 x 29,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #257

    Een rond tafelblad, versierd met een meerkleurig bloemendecor op een zwarte fond, afgewerkt met vergulde versieringen.

    Une tablette de table ronde, décorée d'un décor floral multicolore sur fond noir, finie avec des décorations dorées.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 66 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #93
    Corby Statesman

    Een elektrische broekenpers. Bevestigingsschroefjes kapstok te vervangen.

    Presse à pantalons électrique. Vis à remplacer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #215

    Een groot gevarieerd lot beeldjes en snuisterijen van diverse materialen.

    Une grand lot varié de figurines et de bibelots en matériaux divers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #10

    Twee paternosters en een gebeeldhouwde Christus.

    Deux chapelets et un Christ sculpté.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #165
    Fievez

    “Hoeve”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1907 binnen de plaat.

    “Ferme”. Eau forte. Signée et datée 1907 dans la planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #9

    Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.

    Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 30 & 8 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #132

    “Personages met bal”. Twee beelden van gepolychromeerd hout in de stijl van Botero.

    Personnages avec boule . Deux sculptures en bois polychrome de style Botero.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 & 25 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #168
    R. Collon

    “Stilleven met bloemen en fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #255
    Arteluce

    Zes aluminium wandlampen met gezandstraald glazen kappen. Model ‘Jill’, naar ontwerp van Perry King, Santiago Miranda & Gianluigi Arnaldi.

    Six appliques en aluminium avec abat-jour en verre sablé. Modèle Jill , conçu par Perry King, Santiago Miranda et Gianluigi Arnaldi.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 250 / 350
  • #211

    Een paar miniaturen met hond en hond & kat. Olieverf op paneel.

    Paire de miniatures représentant un chien et un chien et un chat. Huile sur panneau.
    No longer available
    Online only
    Dim. 8 x 6 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #83
    Märklin 3065 & 3069

    Twee diesellocomotieven, waarbij één van de Duitse en één van de Belgische spoorwegen. Lakschade. In werkende staat.

    Deux locomotives diesel, une des chemins de fer allemands et une des chemins de fer belges. Peinture endommagée. En état de marche.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 60
  • #27
    Datcha

    Zes kleine lampenkapjes met kleurloze glazen kraaltjes.

    Six petits abat-jour avec des perles de verre incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #52
    Boch La Louvière

    Aardewerken kruik. Versierd met een koets en met opschrift “Le Retour de la Ville”. Onderaan gemerkt en met initialen van decorateur. Omstreeks 1950.

    Cruche en faïence décorée d’un diligence et l’inscription “Le Retour de la Ville”. Marque sous la base et aux initiales du décorateur. Vers 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #133

    Twee wijnglazen, resp. met groene en blauwe kelk, versierd met vergulde motieven en meerkleurige bloemendecors. Bijgevoegd twee messingen kandelaars op voet.

    Deux verres à vin, respectivement avec des calices vert et bleu, décorés de motifs dorés et de décorations florales multicolores. Deux bougeoirs en laiton sur la base sont inclus.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22 & 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Veiling van 14 december 2020

Op Maandag 14 december wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday December 14th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

14 December 2020 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2020 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More