Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

Een gebeeldhouwde eikenhouten kapstok versierd met leeuwenkoppen, met vier koperen haakjes, waaraan vier diverse beursvormige tinnen klepkannen. Omstreek 1900.

A carved oak coat rack decorated with lion heads, with four copper hooks, holding four various purse-shaped pewter measuring jugs. Circa 1900.
Dim. L. 104 cm
SKU: 2810250473.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 29 October 2025 19:00
Catalogue #473
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #130

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een centrale diamant in princess geslepen van +- 0,50 ct. en baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.

    A 14 kt white gold ring set with a central princess-cut diamond of approximately 0.50 ct and baguettes with a total weight of approximately 1 ct.
    No longer available
    Dim. 4,66 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #240

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.

    An 18 kt white gold ring set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.
    No longer available
    Dim. 40,5 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #89

    ‘De brief’, olieverf op doek. Naar de 19e eeuw. Getekend; P. Van Moer.

    'The letter', oil on canvas. From the 19th century. Signed; P. Van Moer.
    No longer available
    Dim. 46/57 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #189
    René De Pauw

    ‘Portret van een jonge vrouw’, olieverf op papier. Getekend, ‘pour Andrée’.

    'Portrait of a Young Woman', oil on paper. Signed; Rn. De Pauw, 'pour Andrée'.
    No longer available
    Dim. 45/28 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #474

    “Walking Monks”, een schilderij, gemengde techniek op doek, niet gesigneerd.

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    No longer available
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #467

    Een klassiek beeld van composiet, met twee lezend kinderen.

    A classical composite sculpture of two reading children.
    No longer available
    Dim. H. 57 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #512

    ‘Abstracte compositie’, olieverf op doek. In de stijl van Malevitsj. Niet getekend.

    'Abstract composition', oil on canvas. In the style of Malevich. Not signed.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    No longer available
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #472

    ‘Les amateurs de peinture’, olieverf op doek. 19e eeuw, niet getekend. Het werk is herdoekt en vertoont enkele deukjes.

    'Art lovers', oil on canvas. 19th century, unsigned. The painting has been relined and shows some dents.
    No longer available
    Dim. 79/63 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #179
    Ellen De Tombay
    Period: 1918-1998

    ‘Sous le frenissement des feuillages’, olieverf op doek. Getekend.

    'Under the rustling foliage', oil on canvas. Signed; E. De Tombay.
    No longer available
    Dim. 46/55 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #175
    Frederick Remington

    “Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.

    "Rattlesnake". Bronze sculpture of a rearing horse. On green marble base. Marked "Copyright by Frederik Remington."
    No longer available
    Dim. H. 58 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #409
    Maurice Moshe Prowizur

    ‘Straatmuzikanten’, olieverf op doek. Getekend.

    'Street Musicians', oil on canvas. Signed; Maurice Moche Prowizur.
    No longer available
    Dim. 120/100 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #454
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Strandzicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Seaside View," a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 24 x 30 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #429
    Simon Cohen

    ‘Vroege morgen, Nr. 10’, olieverf op doek. Getekend en gedateerd ‘90.

    "Early Morning, No. 10," oil on canvas. Signed; S. Cohen, '90.
    No longer available
    Dim. 94/150 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #424
    Jean Le Mayeur

    ‘Balinese tempel’, olieverf op gemaroufleerd doek. Een impasto schilderij, getekend.

    ‘Balinese temple’, oil paint on marouflaged canvas. An impasto painting, signed.
    No longer available
    Dim. 27/35 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #484
    Roger Van Belleghem

    ‘Metamorfose’, olieverf op paneel. Getekend.

    'Metamorphosis', oil on panel. Signed; Roger Van Belleghem.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #434
    Paul Dillens
    Period: 1874 - 1965

    “Zicht op de vallei”, een schilderij, olieverf op board in vergulde kader, gesigneerd.

    "View of the valley," a painting, oil on board in a gilt frame, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #452
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Op de kermis”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "At the Fair", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 60 x 25 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #464
    Gerhard Munthe Morgenstjerne

    ‘Bomschuit aan het strand’, olieverf op paneel. Getekend G. M. Munthe.

    'Bomschuit on the Beach', oil on panel. Signed by G. M. Munthe.
    No longer available
    Dim. 21/14 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #444
    Hubert De Vries
    Period: 1899 - 1979

    “Kermispaarden”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Fairground Horses", a painting, oil on canvas, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #170

    Een 14 kt witgouden ring bezet met een zwarte diamant van +- 2,20 ct. Met certificaat.

    A 14 kt white gold ring set with a black diamond of approximately 2.20 ct. With certificate.
    No longer available
    Dim. 3,23 g
    Estimate: € 1200 / 1400
  • #590
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #414
    Carl Friedrich Werlemann
    Period: 1880-1937

    “Boszicht met bemoste stam”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd.

    "Boszicht met bemoste stam", a painting, oil on canvas with marouflage, signed.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #109
    Frans Ros

    ‘Het interieur van de St. Gummaruskerk, Lier’, olieverf op paneel. Getekend.

    'The interior of St. Gumarus Church, Lier', oil on panel. Signed; Fr. Ros.
    No longer available
    Dim. 92/64 CM
    Estimate: € 200 / 250

Other lots in this auction

  • #279

    Kuifje en Bobbie, een kunststoffen buste van onze stripheld.

    Tintin and Snowy, a plastic bust of our comic book hero.
    No longer available
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #75
    Waterman

    Een set van 2 pennen, waarvan 1 vulpen met 18 kt gouden penpunt en 1 balpen.

    A set of 2 pens, including 1 fountain pen with an 18kt gold nib and 1 ballpoint pen.
    No longer available
    Dim. 18kt 750
    Estimate: € 200 / 300
  • #142
    André Buzin

    ‘Tafeleend’, gouache op papier. Getekend; A. Buzin. André Buzin is een Belgische tekenaar, illustrator en kunstschilder, voornamelijk bekend om zijn realistische afbeeldingen van fauna en flora. Zijn werk heeft nationale en internationale erkenning gekregen, vooral in de filatelistische wereld door zijn verschillende postzegelontwerpen.

    ‘Table duck’, gouache on paper. Signed; A. Buzin. André Buzin is a Belgian draftsman, illustrator, and painter, mainly known for his realistic depictions of fauna and flora. His work has received national and international recognition, particularly in the philatelic world due to his various stamp designs.
    No longer available
    Dim. 23/34 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #344
    Frans Huysmans

    ‘Sashuis van Boom’ en ‘Het Kasteel van Boom’, olieverf op paneel. Getekend; J. B. Huysmans.

    'Sashuis van Boom' and 'The Castle of Boom', oil on panel. Signed; J. B. Huysmans.
    No longer available
    Dim. 17/26 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299

    Een vintage Lloyd Loom linnenmand met messing beslag en glazen blad. Blauw en goudkleurig. Met label.

    A vintage Lloyd Loom linen basket with brass fittings and glass top. Blue and gold-colored. With label.
    No longer available
    Dim. H 60, B 31, D 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #134
    Louis Clesse

    ‘Oude vrouw met hoofddoek’, olieverf op paneel. Getekend Louis Clesse. Impressionistisch schilder, leerling van de academie te Elsene.

    ‘Old Woman with Headscarf’, oil on panel. Signed by Louis Clesse. Impressionist painter, student of the Academy of Elsene.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #238

    Een antieke koperen paardenmuilkorf met lederen riem. Draagt de inscriptie Meir Zu Orglstorf.

    An antique copper horse muzzle with leather strap. Bears the inscription; Meir Zu Orglstorf.
    No longer available
    Dim. H 27, B 20, D 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #159

    Een 19de eeuwse aardewerken vaas met handgeschilderd romantisch decor. Slijtage en schade onderaan. Minieme verfschade en oude herstellingen.

    A 19th century earthenware vase with hand-painted romantic decor. Wear and damage at the bottom. Minimal paint damage and old repairs.
    No longer available
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #148
    A. Gaudez

    'La Fortune Récompense le Travail', een gepatinneerd bronzen beeld. Getekend A. Gaudez. De lauwerkrans is manco.

    'The Fortune Rewards the Work', a patinated bronze sculpture. Signed; A. Gaudez. The laurel wreath is missing.
    No longer available
    Dim. Hoogte 57 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #592

    ‘Meisjesportret’, olieverf op paneel. In de stijl van de jaren 50, onleesbaar getekend.

    'Portrait of a Girl', oil on panel. In the style of the 1950s, artist signature illegible.
    No longer available
    Dim. 40/30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #113

    “L’Improvisateur”, een zamakken beeld op houten sokkel, naar August Moreau.

    "The Improviser", a zamak sculpture on wooden base, after August Moreau.
    No longer available
    Dim. h 85 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #448
    Koos Van der Kaaij
    Period: 1900 - 1976

    “Moeder met kind”. Een terracotta beeld. Onderaan gesigneerd. Vermoedelijke nummering “8/12”.

    "Mother with child." A terracotta sculpted statue. Signed at the bottom. Presumed numbering is "8/12".
    No longer available
    Dim. 65cm
    Estimate: € 120 / 260
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

Veiling volledig, 600 loten. Tentoonstelling:  vr. 24 & zat. 25 Oktober van 10.00 tot 17.00

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 October 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More