Similar lots by type
-
#144
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 60/80 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#65
Een gebeeldhouwd houten muurreliëf in de vorm van een strijdwagen met vierspan. Kleine beschadiging.
Un relief mural en bois sculpté en forme de char à quatre chevaux. Dommages mineurs.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. l: 114 cmEstimate: € 50/80 -
#131
Een paar houten kandelaars, gedragen door engelen.
Une paire de chandeliers en bois portés par des anges.No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. h: 31 cmEstimate: € 40/60 -
#130
Een zittende buldog van meerkleurig kunststof.
Un bouledogue assis en plastique multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 30/40 -
#167
“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. h: 51 cmEstimate: € 30/50 -
#74
Een houten schouwklok met uurwerk achter glas en geflankeerd met spiegeltjes.
Une horloge de cheminée en bois avec une horloge derrière une vitre et flanquée de miroirs.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. h: 61 cmEstimate: € 40/60 -
#24
Een zittende Boeddha van massief messing. Enkele manco’s en beschadiging.
Un Bouddha assis en laiton plein. Quelques manquements et dégâts.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. h: 35 cmEstimate: € 100/140 -
#64
“Dansend koppel”. Een gebeeldhouwd houten bas-reliëf.
Couple dansant . Un bas-relief en bois sculpté.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 92 x 66 cmEstimate: € 30/40 -
#75
Een kleine houten wandconsole met engelenkop.
Une petite console murale en bois avec une tête d'ange.No longer availableOnline onlyActive bid: 70.00 €Dim. h: 33,5 cmEstimate: € 80/100 -
#25
Een allegorisch beeld van zamak op een roze marmeren sokkel.
Une statue allégorique en régule sur un socle en marbre rose.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 26 cmEstimate: € 80/100 -
#195
“Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.
Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 10/15 -
#26
“Retour du travail”. Een groep van geglazuurd plaaster met klokje.
”Retour du travail”. Un groupe en plâtre à glaçure et petite pendule.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. h: 65 cmEstimate: € 25/35 -
#23Pelle (Maurice Pelgrims)
“Koppel”. Een paar beelden van gebeeldhouwd hout. Gesigneerd.
“Couple”. Paire de statuettes en bois sculpté. Signées.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. h: 55 cmEstimate: € 80/120 -
#8
“Moeder en kind”. Een beeld van terracotta.
”Mere et enfant”. Une statue en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 60/100 -
#155
Een groepje van drie dansende kindjes van meerkleurig kunststof.
Groupe d’enfant dansant en matière d’art.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 10/15
Other lots in this auction
-
#174
Een lot van drie verschillende karaffen van kleurloos kristal. Eén stop beschadigd.
Lot de trois carafes différentes en cristal incolore. Un bouchon accidenté.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 27 - 38 cmEstimate: € 30/50 -
#223Julien Creytens
“Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 73 x 95 cmEstimate: € 200/220 -
#179
Een lot aardewerk, bestaande uit een set van vier gele en drie zwarte bekers, twee kopjes, een bakje, een schoteltje, een honingpot en een pannetje.
Un lot de poterie comprenant un ensemble de quatre tasses jaunes et trois tasses noires, deux tasses, un bol, une soucoupe, un pot de miel et une casserole.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Estimate: € 40/60 -
#170
Een lot borden van porselein en aardewerk: een paar met afbeelding van Lodewijk XVI en Marie-Antoinette (Saint-Amand), een met een blauw en wit decor “Kenya” (Woodsware), één met een rozentuil (Staatsburg), een souvenirbordje van Rio de Janeiro met foto (Steatita Brasil, jaren zeventig).
Lot d’assiettes en porcelaine et en faïence: une paire représentant Louis XVI et Marie-Antoinette (Saint-Amand), une à décor bleu et blanc “Kenya” (Woodsware), une au bouquet de roses (Strasbourg), une de souvenir de Rio à la photographie (Steatita Brasil, années 70).No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 - 23 cmEstimate: € 25/40 -
#209
Een verchroomd metalen staande lamp.
Lampe chromée.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. h: 180 cmEstimate: € 50/60 -
#159
“La Bible”. Franstalige uitgave, deel 6, 7, 8 & 9. Parijs, 1890.
La Bible . Edition française, vol. 6, 7, 8 & 9. Paris, 1890.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40/50 -
#216Tadeusz Michal SiaraPeriod: °1942
“Bamberka, List 2 Poznania II”. Aquatint. Buiten de plaat gesigneerd en gedateerd 2000.
“Banberka, List 2 Poznania II”. Aquatinte. Signée et datée 2000 hors planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 32 x 24 cmEstimate: € 40/50 -
#239P. Grey
“Landweg met huizen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Chemin de terre et maisons en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 50 x 40 cmEstimate: € 50/70 -
#57Hutschenreuther Selb, Bavaria
Een porseleinen kandelaar in Lodewijk XV-stijl, gedragen door een putto.
Un bougeoir en porcelaine de style Louis XV porté par un putto.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 10/15 -
#5
Een siervaas van beige en groen geglazuurd aardewerk met vogels en florale motieven in reliëf versierd.
Vase en faïence beige et verte décoré de fleurs et d’oiseaux en relief. Anses imitant des cordes.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h 36 cmEstimate: € 40/60 -
#229J. Vermoelen
“Biddende non”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. We voegen er een klein interieur en een havenzichtje aan toe.
”Soeur qui prie”. Huile sur panneau. Signé. Nous ajoutons un petit intérieur et une vue portière.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 32 x 35 cmEstimate: € 40/50 -
#87
Een in rood glas ingeslepen kruis in kader.
Une croix taillée en verre rouge, dans un cadre.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 41 x 28 cm (kader)Estimate: € 30/40