Similar lots by type
-
#67
Een paar XIXe eeuwse kandelaars van vol messing.
Deux chandeliers du XIXième siècle en laiton massif.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 40/60 -
#257
Een paar bronzen appliques in Lodewijk XV-stijl met telkens twee lichtpunten
Paire d’appliques en bronze de style Louis XV, chaque fois à deux lumières.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#137
Een grote en een kleine messingen kandelaar in barokke stijl.
Un grand et un petit candélabre en laiton. Style Baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 41 & 61 cmEstimate: € 40/50 -
#6
Een paar vol messingen appliques met telkens twee lichtarmen in de vorm van zwanen.
Paire d’appliques en laiton massif avec chaque fois deux bras de lumière en forme de cygnes.No longer availableOnline onlyActive bid: 72.00 €Dim. h: 15 cmEstimate: € 40/60 -
#200Carrelli
Een design lampenvoet van meerkleurig aardewerk. Gemerkt.
Un pied de lampe design en faïence polychrome. Porte une marque.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 25 cmEstimate: € 40/50 -
#343
Een bronzen kandelaar in barokke stijl met zeven lichtpunten en versierd met bloemen en dolfijnen.
Un chandelier en bronze, style baroque, à sept points lumineux et décoré de fleurs et de dauphins.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#337
Een paar appliques in barokke stijl.
Une paire d’appliques style Baroque.No longer availableOnline onlyActive bid: 27.00 €Dim. h: 33 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#232
“De maskerade.” Ingekleurde gravure. Draagt monogram buiten de plaat. E.A.
”La mascarade”. Une gravure en couleurs. Porte une monogramme hors planche. E.A.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 7 cmEstimate: € 20/30 -
#186M. Morre
“Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
”Paysage”. Gouache sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 21 x 31Estimate: € 20/30 -
#287
Een hondje van beige geglazuurd aardewerk.
Un petit chien en faïence à glaçure beige.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. h: 17 cmEstimate: € 25/35 -
#195
Een grote bolle schenkkan van aardewerk met een reliëfdecor van Franse lelies op rode achtergrond.
Une grande verseuse sphérique en faïence à décor en relief de lys français sur le fond.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#347
Een vaas van cloisonné op rood koper met oren in de vorm van dierenkopjes. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw. Bodem los.
Vase en cloisonné sur cuivre rouge. Anses en forme de têtes d’animaux. Marque sous la base. XIXe siècle. Fond détaché.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. h: 36 cmEstimate: € 100/150 -
#213
Een lot Aziatisch porselein, bestaande uit een Japans kommetje op onderbordje met een decor van een tuin. We voegen er drie blauw-witte schoteltjes en één van meerkleurig decor van dieren en pioenen aan toe.
Un lot de porcelaine asiatique, comprenant un bol japonais avec une souscoupe, décor de jardin. Nous ajoutons trois petits plats bleus et blancs et une assiette polychrome, décor de pivoines et animaux.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. Ø: 11, 13 & 17 cmEstimate: € 30/50 -
#117
Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.
Un haut-relief en bronze à trois personnages. Bénin.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 19 x 19 cmEstimate: € 40/60 -
#85Hütten
“Herenportret”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1970.
”Portrait d’homme”. Huile sur panneau. Signé et daté 1970.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 60 x 45 cmEstimate: € 25/35 -
#109Henk Peeters
“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht. Glas stuk.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace. Verre cassé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 28 x 22 cmEstimate: € 20/30 -
#112
“Compositie” & “Straatzicht”. Twee grafische werken.
”Composition” & “Scène de rue”. Deux oeuvres graphiques.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 40 en 22 x 20 cmEstimate: € 25/40 -
#172
“Studie van knoppen en bloemen”. Houtskool op papier. Gesigneerd Van der Kam.
“Etude de boutons et de fleurs”. Fusain sur papier. Signé Vander Kam.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 58 x 41 cmEstimate: € 30/40 -
#124Karel Jongelinghs
“Wandelaars op het platteland”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine restauratie.
”Promeneurs dans la campagne”. Huile sur toile. Signée. Petite restauration.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. 56 x 79 cmEstimate: € 100/150