Een gedeelte servies, bestaande uit vijf grote borden, zes diepe borden, elf kleine borden en zes kopjes met ondertasjes. Decor Copenhague. Onderaan gemerkt.
Boch La Louvière & Royal Boch

Une partie de service, composée de cinq grandes assiettes, six assiettes creuses, onze petites assiettes et six tasses avec soucoupes. Décor Copenhague. Marqué en bas.
Online only
SKU: 2908220133.
Category: Aardewerk.
Auction day: 29 August 2022 22:00
Catalogue #133
Estimate: € 25 / 35

  • #72

    Online only
    Dim. h: 20 & 32 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #124

    Drie verschillende aardewerken schotels met meerkleurige decors.

    Trois plats différents en faïence aux décors multicolores.
    Online only
    Dim. Ø: 29 & 32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #1

    Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met polychroom decor. Onderaan gemerkt.

    Deux vases différents en faïence de Delft à décor polychrome. Marqué en bas.
    Online only
    Dim. h: 26 & 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #2
    Larucci, Italy

    Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.

    Online only
    Dim. Ø 25 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #101

    Een lot Chinees aardewerk, bestaande uit een paar vaasjes met decors van kraanvogels, een geglazuurde tempelleeuw (enkele kleine schilfers) en vier terracotta soldaten en een paard.

    Lot de poterie chinoise, composé de quelques vases à décors de grues, d'un lion de temple vernissé (quelques petits éclats) et de quatre soldats en terre cuite et d'un cheval.
    Online only
    Dim. h: 12 - 18 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #213
    Jan Cockx
    Period: 1891 - 1976

    Een aardewerken vaas met geel glazuur. Onderaan gesigneerd. Schade aan de rand en aan het glazuur.

    Vase en faïence à glaçure jaune. Signé en bas. Dommages au bord et à la glaçure.
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154

    Garniture en trois pièces en faïence à décor polychrome de fleurs et de paons.
    Online only
    Dim. h: 38 & 30 cm
    Estimate: € 30 / 409
  • #130
    T. G. Green & Co.

    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #28

    Een opengewerkte Spaans aardewerken jardinière met blauw op wit bloemendecor.

    Jardinière en faïence d'Espagne ajourée à décor floral bleu sur blanc.
    Online only
    Dim. 14 x 29 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #114

    Un lot de figurines en faïence dont sept sont des musiciens africains et une figurine d'après exemple sud-américaine.
    Online only
    Dim. h: 11 - 23 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #181
    Fontaine

    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #178

    “Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #56

    “Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.

    « Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #92

    Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.

    Une cheminée en métal argenté. Sur piles.
    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #157
    La Contea, Bassano

    Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.

    Online only
    Dim. h: 31 & 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #40

    Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.

    Ancienne verseuse en grès émaillé rouge.
    Online only
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #143

    Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.

    Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #185

    Un carreau rond en faïence de Delft à décor de paysage bleu sur blanc. Bords endommagés. XVIIe siècle.
    Online only
    Dim. Ø: 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #39

    “Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.

    "Personnages". Une paire d’oeuvres d'art en faïence vernissée.
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #82

    Online only
    Dim. h: 23 & 24 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #186
    Mettlach

    Un pichet en grès émaillé à décor en relief d'épis de blé et avec un couvercle en étain en forme de feuille. Marqué en bas.
    Online only
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #11

    Een meerkleurig aardewerken designbord.

    Une assiette design en faïence multicolore.
    Online only
    Dim. Ø 43 cm
    Estimate: € 20 / 35
  • #228

    Een abstract aardewerken sierstukje.

    Un ornement abstrait en terre cuite.
    Online only
    Dim. 16 x 16 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #127

    Online only
    Dim. 47 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #260

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen. Bekleding te vervangen.

    Une série de six chaises en chêne. Couvertures à remplacer.
    Online only
    Estimate: € 35 / 50
  • #90

    Een lot Chinees metalen voorwerpen, bestaande uit twee doosjes en drie kleine gemberpotjes.

    Lot d'objets chinois en métal, composé de deux boites et de trois petits pots à gingembre.
    Online only
    Dim. h: 9 & 10 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #217

    Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.

    Lustre en métal blanc à cinq bras de lumière.
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #136

    Een coupe van glas op messingen voet.

    Coupe en verre sur piédouche en laiton.
    Online only
    Dim. Ø 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #69

    Een antiek glazen schenkkannetje met handgeschilderd decor.

    Une cruche en verre antique avec un décor peint à la main.
    Online only
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #107

    “Kandinsky” & “Jacques Rozenberg”. Twee kunstboeken.

    « Kandinsky » & « Jacques Rozenberg ». Deux livres d'art.
    Online only
    Estimate: € 25 / 30
  • #60

    Twee antieke indische houten beeldjes.

    Deux sculptures indiennes en bois.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #25

    Een maskertje van Japans aardewerk.

    Un masque de poterie japonaise.
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #182

    Een lot van zes verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de six figurines différentes en biscuits multicolores.
    Online only
    Dim. h: 16 - 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #3

    Théière en métal laqué noir à décor floral doré. XIXème siècle.
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #201

    Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.

    Un Corpus Christi en chêne sculpté.
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300

Online-Only 29 Augustus 2022

29 August 2022 22:00