#181Fontaine
#101
Een lot Chinees aardewerk, bestaande uit een paar vaasjes met decors van kraanvogels, een geglazuurde tempelleeuw (enkele kleine schilfers) en vier terracotta soldaten en een paard.
Lot de poterie chinoise, composé de quelques vases à décors de grues, d'un lion de temple vernissé (quelques petits éclats) et de quatre soldats en terre cuite et d'un cheval.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 12 - 18 cmEstimate: € 40/50 -
#2Larucci, Italy
Een aardewerken bord met meerkleurig Japans decor. Gemerkt.
#28
Een opengewerkte Spaans aardewerken jardinière met blauw op wit bloemendecor.
Jardinière en faïence d'Espagne ajourée à décor floral bleu sur blanc.No longer availableOnline onlyActive bid: 11.00 €Dim. 14 x 29 x 20 cmEstimate: € 25/35 -
#40
Een antieke kruik van rood geglazuurd steengoed.
#72
#185
Un carreau rond en faïence de Delft à décor de paysage bleu sur blanc. Bords endommagés. XVIIe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 22.00 €Dim. Ø: 18 cmEstimate: € 80/120 -
#213Jan CockxPeriod: 1891 - 1976
Een aardewerken vaas met geel glazuur. Onderaan gesigneerd. Schade aan de rand en aan het glazuur.
Vase en faïence à glaçure jaune. Signé en bas. Dommages au bord et à la glaçure.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 30 cmEstimate: € 40/60 -
#39
“Personages”. Een paar geglazuurd aardewerken kunstwerkjes.
#11
Een meerkleurig aardewerken designbord.
Une assiette design en faïence multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. Ø 43 cmEstimate: € 20/35 -
#154
Garniture en trois pièces en faïence à décor polychrome de fleurs et de paons.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 38 & 30 cmEstimate: € 30/409 -
#228
Een abstract aardewerken sierstukje.
#114
#56
“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 17,5 cmEstimate: € 30/40 -
#186Mettlach
Un pichet en grès émaillé à décor en relief d'épis de blé et avec un couvercle en étain en forme de feuille. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 22 cmEstimate: € 50/80 -
#238Toon GielenPeriod: 1935 - 2018
#82
Une paire de pots à tabac en faïence, décor en relief. Un couvercle avec un éclat, l’autre avec le fretel réparé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 23 & 24 cmEstimate: € 30/50 -
#124
Drie verschillende aardewerken schotels met meerkleurige decors.
Trois plats différents en faïence aux décors multicolores.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 29 & 32 cmEstimate: € 20/30 -
#178
“Hummel, Hummel! Mors, Mors!”. Bouteille en faïence polychrome en forme de Hans Hummel, le porteur d’eau d’Hambourg. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#157La Contea, Bassano
Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
#130T. G. Green & Co.
#92
Een schouwklokje van verzilverd metaal. Op batterijen.
#1
Twee verschillende vazen van Delfts aardewerk met polychroom decor. Onderaan gemerkt.
Deux vases différents en faïence de Delft à décor polychrome. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 24 cmEstimate: € 40/50 -
#143
Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un vase en faïence de Satsuma. Fond troué.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cmEstimate: € 10/15
#146
Een divers lot borden. Verschillende merken. twaalf stuks.
Un lot varié d'assiettes. Différentes marques. douze pièces.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. Ø 18 cm - 24 cmEstimate: € 35/40 -
#227
Een design kaarsenhouder van metaal.
Bougeoir design en métal.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. h: 76 cmEstimate: € 20/40 -
#299
“Impressionism and the north”, “1930s commercial art”, “Matisse, Picasso, Miro, as I knew them”, “Tapies”, “Frank Loyd Wright - The masterworks”, “Paul Klee”, “Willem de Kooning”, “Jasper Johns”, “The meaning of modern art - John Russel revised”, “David Hockney by David Hockney”, “Raschenberg - Art and Life”, “Sint-Franciscus en zijn broeders” en “Scythian gold”. Een groot lot kunstboeken.
"L'impressionnisme et le nord", "L'art commercial des années 1930", "Matisse, Picasso, Miro, tels que je les ai connus", "Tapies", "Frank Loyd Wright - Les chefs-d'œuvre", "Paul Klee", "Willem de Kooning", "Jasper Johns", "Le sens de l'art moderne - John Russel révisé", "David Hockney par David Hockney", "Raschenberg - L'art et la vie", "Saint François et ses frères" et "L'or scythe". Un grand nombre de livres d'art.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Estimate: € 50/80 -
#122
Een antiek lederen aktetas.
Mallette ancienne en cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#115
Lot composé de cinq vases en verre soufflé brut vert, blanc et bleu.No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 26 cmEstimate: € 35/50 -
#205GLTS
“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
#149
Service à café en porcelaine tchécoslovaque irisée composé d'une cafetière, d'un sucrier, d'un pot à lait et d'une tasse à café. Nous ajoutons deux autres petits tasses avec des sous-verres.No longer availableOnline onlyActive bid: 9.00 €Dim. h: 16 - 5,5 cmEstimate: € 25/35 -
#235Lescrauwaet
#102
“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#20
Deux montres de poche, une en argent 800‰ et une en chrome. Verre du premier manque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30/40 -
#6
Een winters landschapje op marmer.
Un paysage d'hiver sur marbre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#153
Een paar siervaasjes op voet van kobaltblauw porselein met vergulde motieven en handgeschilderde meerkleurige decors van personages in een landschap. Italiaans werk. Eén oortje gerestaureerd geweest.
Deux petits vases décoratifs sur pifédouche en porcelaine bleu cobalt avec motifs dorés et décor polychrome peint à la main de personnages dans un paysage. Travail italien. Une anse a été restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 16 cmEstimate: € 100/150