Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden.
Meissen

Een gedeelte servies van meerkleurig porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor en een vergulde bies op de rand. Bestaande uit vier ovale en twee ronde schotels en zeventien borden. Gemerkt met gekruiste zwaarden.

Partie de service en porcelaine polychrome décoré de fleurs peintes à la main et une bordure dorée sur l’aile. Comprenant quatre plats ovales et deux ronds et dix-sept assiettes. Marque avec épées croisées.
SKU: 0803160416.
Category: Porselein.
Auction day: 9 March 2016 19:00
Catalogue #416
Estimate: € 80 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Meissen

  • #350
    Meissen

    Porseleinen groepje met drie kinderen. Onderaan gemerkt. Kleine restauratie.

    Groupe en porcelaine aux trois enfants. Marque sous la base. Petite restauration.
    No longer available
    Dim. H. 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #41
    Meissen

    Een trembleusekopje en schoteltje van verguld porselein. Onderaan gemerkt.

    Trembleuse et sa soucoupe en porcelaine dorée. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H 9 cm
    Estimate: € 20 / 25

Similar lots by type

  • #315

    Een 18 karaats geel gouden fijne armband bezet met saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct. (te herstellen).

    Bracelet fin en or jaune 18 ct serti de saphirs ayant un poids total de ± 1,40 ct. A réparer.
    No longer available
    Dim. 1,40 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #135

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een camee.

    Chaîne en or jaune 18 ct et pendentif au camée.
    No longer available
    Dim. 21,70 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #402

    Een lot porselein en biscuit bestaande uit twee Brusselse hoornvaasjes, vier beeldjes, een parfumflesje, twee kopjes en een kan van lusterware.

    Lot de porcelaines et de biscuit comprenant deux cornets de Bruxelles, quatre statuettes, un flacon à parfum, deux tasses et une verseuse en lusterware.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #130
    D.R.G.M.

    Een 18 karaats geel gouden dameshorloge met gouden polsband.

    Montre de dame en or jaune 18 ct à bracelet en or.
    No longer available
    Dim. bruto: 24,34 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #115

    Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met een munt met voorstelling van een wapenschild.

    Chaîne en or jaune 1 t et pendentif serti d’une pièce de monnaie à l’armorie.
    No longer available
    Dim. 14,13 g
    Estimate: € 250 / 350
  • #255

    Vier verschillende horloges van roestvrij staal.

    Quatre montres diverses en acier inoxydable.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #40

    Een 18 karaats geel gouden trouwring.

    Alliance en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,20 g
    Estimate: € 80 / 130
  • #145

    Een 18 karaats geel gouden broche of hanger met voorstelling van werken aan een Chinese totempaal.

    Broche en or jaune 18 ct et pendentif représentant la construction d’une sorte de totem.
    No longer available
    Dim. 19,70 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #26
    Dupont en Impact

    Twee verschillende sigarettenaanstekers, één verguld met 14 karaats goud.

    Deux différents allumeurs. Un plaqué or 14 ct.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #10

    Een zilveren schakelarmband met hanger bezet met een munt van Leopold II een paar broches, ring en kettingen eveneens van zilver bezet met markasiet en half edelstenen.

    Bracelet à maillons en argent et pendentif serti d’une pièce de cinq francs du XIXe siècle, une paire de broches, une bague et des chaînes en argent serties de marcassite et des pierres semi-précieuses.
    No longer available
    Dim. 225 g
    Estimate: € 100 / 150
  • #160

    Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. XIXde eeuws.

    Pendentif en or jaune 18 ct et pendentif serti de diamants de taille ancienne avec un poids total de ± 0,30 ct. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. 1,40 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #426

    Een gedeelte servies van meerkleurig porselein met een turkooize vleugel, gouden biezen en een handgeschilderd bloemendecor op het plat. Bestaande uit 26 platte borden, 10 soepborden, 12 dessertborden, 5 ovale en 3 ronde schotels in diverse formaten, een coupe op hoge voet, een terrine en twee sauskommen.

    Partie de service en porcelaine polychrome. Ailes turquoises, bordures dorées et décor de fleurs peintes à la main sur le creux. Comprenant 26 assiettes plates, 10 assiettes creuses, 12 assiettes à dessert, 5 plats ovales et 3 ronds de différentes tailles, une coupe à piédouche, une terrine et deux saucières.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #406

    Een visservies van crèmekleurig Duits porselein met diverse afbeeldingen van veelkleurige vissen. Op de vleugel een schubbenmotief in reliëf. Twaalf borden, een langwerpige schotel, een terrine en een sauskom. Onderaan gemerkt Thomas en R. Marktredwitz 1953-1960.

    Service à poisson en porcelaine allemande décorée de différents poissons sur fond crème. Aile à motif aux écailles en relief. Douze assiettes, un plat oblong, une terrine et une saucière. Marque sous les bases: Thomas et R. Marktredwitz. 1953-1960.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #793

    Twee gedeeltelijke serviezen van meerkleurig porselein waarvan één Chinees en één met Chinese inspiraties en gemerkt Limoges.

    Deux parties de services en porcelaine polychrome dont un chinois et un d’inspiration chinois avec une marque de Limoges.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #56

    Een tête-à-tête van wit en verguld porselein, versierd met de keizerlijke adelaar en kevers. Theepot, suikerpot (dekselknop hersteld), melkpot, twee kopjes en schoteltjes en het dienblad. Onderaan gemerkt: Manufacture Impériale de Sèvres.

    Tête-à-tête en porcelaine bleue et dorée décoré d’aigles impériaux et d’insectes. Théière, sucrier (fretel recollé), pot à lait, deux tasses et soucoupes et présentoir. Marque sous la base: Manufacture Impériale de Sèvres.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 250
  • #85

    Een 18 karaats geel gouden hanger, bezet met putti in reliëf van bloedkoraal naar Grieks voorbeeld.

    Pendentif en or jaune 18 ct serti d’un putto en relief en corail rouge d’après les classiques.
    No longer available
    Dim. 10,42 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #791

    Een porseleinen servies , versierd met een sober meerkleurig bloemendecor en gouden biezen. Bestaande uit een terrine, een groenteschaal, twee lage en één hoge coupe, twee sauskommen, vijf ovale en één ronde presenteerschaal, zesendertig platte borden, twaalf diepe borden en tien dessertborden.

    Service en porcelaine décoré sobrement de fleurs et de bordures dorées. Comprenant une terrine, un légumier, deux coupes basses et une coupe haute, deux saucières, cinq présentoirs ovales et un rond, trente-six assiettes plates, douze creuses et dix à dessert.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #5

    Een groot lot fantasiejuwelen allerlei, één doosje met vooral oorbellen en een Samsonite koffertje met verschillende halssnoeren. We voegen er een parelsnoer met 18 karaats geel gouden slot en een hanger en een ring van 9 karaat aan toe.

    Grand lot de bijoux de fantaisie dont une boîte contenant surtout des boucles d’oreilles et un coffret Samsonite contenant des colliers. Nous ajoutons un collier de perles au fermoir en or jaune 18 ct et un pendentif et une bague de 9 ct.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 250
  • #798

    Een lot porselein in Louis-Philippestijl bestaande uit een roompot, een melkkannetje, een kom, vier kopjes en negen onderschoteltjes en versierd met een sober handgeschilderde bloemendecor, vergulde details en spreuken over vriendschap. Haarscheur in de melkkan.

    Lot de porcelaines de style Louis-Philippe comprenant un crémier, un pot à lait, un bol, quatre tasses et neuf soucoupes. Décor sobre de fleurs peintes à la main, détails dorés aux proverbes sur l’amitié. Pot à lait à cheveu.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #622

    Een lot van tien ronde bain-marieschotels van meerkleurig Chinees porselein. We voegen er een bijbehorende ovale schotel aan toe.

    Lot de 10 plats à bain-marie en porcelaine de Chine polychrome. Nous ajoutons un plat ovale semblable.
    No longer available
    Dim. Ø 27 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #140

    Een 18 karaats geel gouden zakhorloge.

    Montre de poche en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. Bruto : 25,67 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #70

    Twee 18 karaats geel gouden hangers bezet met malachiet.

    Deux pendentifs en or jaune 18 ct sertis de malachite.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #125

    Een 14 karaats geel gouden broche bezet met parels. Omstreeks 1950.

    Broche en or jaune 14 ct sertie de perles. Vers 1950.
    No longer available
    Dim. 17,95 g
    Estimate: € 250 / 300
  • #787

    Een lot meerkleurig porselein bestaande uit kopjes en borden in diverse uitvoeringen en stijlen. O.a. gemerkt Royal Copenhagen en Royal Albert.

    Lot de porcelaine polychrome comprenant des tasses et des assiettes diverses. Dont Royal Copenhagen et Royal Albert.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #383

    Een amfoorvormige Engelse samovar van verzilverd koper met een gegraveerd bladerdecor. XIXe eeuw.

    Samovar anglais de forme amphore en cuivre argenté ayant un décor de feuilles gravé. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #12

    “Portret van een keizer van het Heilige Roomse Rijk ”. Olieverf op paneel. Naar de XVde eeuw.

    “Portrait d’un empereur du Saint Empire romain germanique”. Huile sur panneau. D’après le XVe siècle.
    No longer available
    Dim. 40 x 27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #726

    Een paar gietijzeren wandversieringen in de vorm van gevleugelde engelenkopjes.

    Paire d’appliques en fonte en forme de têtes d’angelots ailées.
    No longer available
    Dim. H 17 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #740

    Twee poppen met porseleinen hoofdjes.

    Deux poupées aux têtes en porcelaine.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #810

    Lot speelgoed: een blikken keuken, een houten spaarpot, een kleine balans met gewichten, een aantal geëmailleerde metalen kannetjes met een immortelle de Saxe-decor, een porseleinen theeserviesje in zijn doos.

    Lot de jouets anciens: une cuisine en tôle, un tirelire en bois, une petite balance et ses poids, des verseuses en tôle émaillé décor immortelle de Saxe, un service à thé dans sa boîte d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 70 / 80
  • #312
    Van Rompay

    “Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #114
    A. Van Kooten

    “Bloemenvaas”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    “Nature morte au vase fleuri”. Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 28 x 22 cm
    Estimate: € 35 / 55
  • #27

    “Den Nederlandschen negotiant ofte...”. Vierde druk. Brussel 1742.

    “Den Nederlandschen negotiant ofte...”. Quatrième édition. Bruxelles 1742.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #51

    Een lot varia, bestaande uit een aardewerken lampje, een houten groepje, twee moderne beeldjes van kunststof, drie lijstjes en een tegel.

    Lot varié comprenant une petite lampe en faïence, un groupe en bois, deux statuettes modernes en plastique, trois cadres et un carreau.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #654

    “Man met schriftrol”. Japanse ivoren netsuké.

    “Homme au rouleau”. Netsuké japonais en ivoire.
    No longer available
    Dim. H.5 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #776

    Een Chinees cabinet van zwart en rood gelakt hout.

    Cabinet chinois en bois laqué rouge et noir.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #487
    Goebel - M.I. Hummel

    Vier zingende figuurtjes van meerkleurig porselein. Uitgaven van de Hummelclub. Onderaan gemerkt.

    Quatre figurines chantant en biscuit polychrome. Editions du Hummelclub. Marques sous les bases.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 8 & 9 Maart 2016

De veiling is volledig - 845 loten.

8 March 2016 19:00
9 March 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More