Similar lots by type
-
#143Lemanceau
“Herten”. Een art deco groep van wit aardewerk. Gesigneerd.
“Cerfs”. Groupe art déco en faïence blanche. Signé.No longer availableDim. b: 45 cmEstimate: € 80/120 -
#12
Een paar Staffordshirehonden van meerkleurig aardewerk.
Paire de chiens en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#637
Een paar vazen van Satsuma aardewerk met een decor van personages Onderaan gemerkt.
Paire de vases en faïence de Satsuma à décor de personnages. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#417
“Rokende man”, “Boerenkoppel” & “Spinster”. Vier beeldjes van meerkleurig aardewerk. Beschadigingen.
“Homme fumant”, “Couple de paysans” et “Fileuse”. Quatre statuettes en faïence polychrome. Accidents.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 25/35 -
#363Sarreguemines
Een vaas van meerkleurig aardewerk met getorst decor. Omstreeks 1900.
Vase en faïence polychrome à décor torsadé. Vers 1900.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40/50 -
#382
Een lot aardewerk, bestaande uit een art deco schaal, een dekselvaas, een vaas, sierschalen en een vierkantige jardinière. Grotendeels gemerkt van Makkum en Rouen.
Lot de faïence comprenant un plat art déco, un vase couvert, un vase, des plats et une jardinière carrée. La plupart marqué Makkum et Rouen.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#271Longwy
Een bureaustel van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.
Garniture de bureau en faïence polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. b: 36 cmEstimate: € 160/180 -
#14Longwy
Een hoge en een lage gebakschaal met een blauw op wit decor ‘Rouen’. Onderaan gemerkt.
Un plat à gâteaux haut et un autre bas en faïence à décor bleu et blanc de type Rouen. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø; 22 cmEstimate: € 40/50 -
#558
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/180 -
#528
Een bolle pot van groengeglazuurd aardewerk. Chinees werk.
Pot sphérique en faïence à glaçure verte. Travail chinois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 50/80 -
#768Jan CockxPeriod: 1891-1976
Een kruik van blauwgroen geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd.
Cruche en faïence à glaçure verte-bleue. Signature sous la base.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50/80 -
#653
Een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Gemonteerd als lampenvoet.
Potiche en faïence polychrome à décor de fleurs. Montée en lampe.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 50/80 -
#553
“Koppel”. Een beeld grijsgeglazuurd aardewerk op houten sokkel.
“Couple”. Sculpture en faïence à glaçure grise sur socle en bois.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 100/150 -
#659Slack & Brownlow, Manchester
Een aardewerken waterfilter. Deksel ontbreekt.
Filtre d’eau en faïence. Couvercle manque.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 40/60 -
#11
Een plaquette en een zittend naakt van terracotta. Het eerste gesigneerd ‘Van der Kaai’, het ander gemerkt ‘Gmunder, Austria”.
Plaquette et nu assis en terre cuite. La première signée Van der Kaai, l’autre avec la marque Gmunder, Austria.No longer availableDim. h: 34 & 21 cmEstimate: € 30/50 -
#373
Een visschotel van groen en witgeglazuurd aardewerk. Gemerkt ‘A.M.’
Plat à poisson en faïence verte et blanche. Marque A.M.No longer availableDim. l: 44 cmEstimate: € 24/30 -
#2
Een lot vogeltjes, bestaande uit een porseleinen meesje en een groepje met eenden van Goebel en twee uiltjes van Mexicaans aardewerk
Lot d’oiseaux comprenant une mésange en porcelaine et un groupe de canards de Goebel, ainsi que deux hiboux en faïence mexicaine.No longer availableDim. h: 7 - 12 cmEstimate: € 40/60 -
#349Becquet
Een kruik en een dekselvaas van meerkleurig aardewerk met een decor van gebladerte. Onderaan gemerkt.
Cruche et potiche en faïence polychrome à décor de feuillages. Marque sous la base.No longer availableDim. 43 cmEstimate: € 20/25 -
#151Gustave Van VaerenberghPeriod: 1873 - 1927
Een meisjesbuste van pijpaarde met beige patina. Achteraan gesigneerd.
Buste de fille en terre de pipe à patine beige. Signé au verso.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 200/300 -
#9
“Schots bruidspaar bij een boom”. Een siervaas van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
“Jeune mariés écossais sous un arbre”. Vase décoratif en faïence polychrome de Staffordshire.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#663
Een paar achthoekige dekselvazen van blauw en wit aardewerk, versierd met een leeuw op het deksel. Delft.
Paire de vases couverts octogonaux en faïence bleue et blanche. Couvercles surmontés d’un lion.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 250/400 -
#568
Een paar balustervazen van Nanking aardewerk met een decor van krijgers en met draakjes in reliëf. . Onderaan gemerkt.
Paire de vases balustres en faïence de Nankin à décor de guerriers et de dragons en relief. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 100/160 -
#337
Een lot van vier Delftse tegels. Barst en beschadiging.
Lot de quatre carreaux de Delft. Fêle et dégât.No longer availableDim. 13 x 13 cmEstimate: € 20/40 -
#131Lejan
“Tortelduifjes”. Een art deco beeld van roze aardewerk. Gesigneerd.
“Tourterelles”. Sculpture art déco en faïence rose. Signée.No longer availableEstimate: € 65/80
Other lots in this auction
-
#42Pierre-Emmanuel I DielmanPeriod: 1800 - 1858
“Schapen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Moutons”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 21 x 29 cmEstimate: € 250/400 -
#630
Een bronzen hanglantaarn. Glas ontbreekt.
Lanterne de vestibule en bronze. Verre manque.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 120/200 -
#533
Een pompoenvormig theepotje van Chinees porselein met een decor van bloemen op groene fond en met koperen monturen.
Théière de forme citrouille en porcelaine de Chine à décor de fleurs sur fond vert et aux montures en cuivre.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100/120 -
#100
Een 18 karaats wit en geel gouden ring met bijpassende oorbellen en een broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragden met een gezamenlijk gewicht van ± 4 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 ct avec des boucles d’oreilles assortis et une broche sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et émeraudes ayant un poids total de ± 4 ct.No longer availableDim. 15,84 gEstimate: € 3500/3700 -
#689Juliaan SeverinPeriod: 1888 - 1975
“Katje”. Een potloodtekening met een gedichtje. Gesigneerd en gedateerd Kerstmis, 1946.
“Petit chat”. Dessin au crayon avec poème. Signé et daté Noël 1946.No longer availableDim. 9,5 x 8,5 cmEstimate: € 80/120 -
#402Claes
“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Pseudoniem van Henri Schouten.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée. Pseudonyme d’Henri Schouten.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 200/240 -
#440
Een paar gefineerde nachtkastjes in Régencestijl met één lade.
Paire de tables de chevet en placage de style Régence. Ouvrant à un tiroir.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 60/80 -
#557
Een Afrikaanse mannenbuste van gesculpteerd hardsteen.
Buste d’homme. Sculpture africaine en pierre dure.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200/300 -
#479
Een Chinese fotokader van zwartgelakt hout met handgeschilderde decors en figuren van ivoor en paarlemoer. Eerste helft XXe eeuw.
Cadre à photographies chinois en bois laqué noir à décor de personnages en ivoire et nacre et peint à la main. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. 31 x 22 cmEstimate: € 50/80 -
#139Paule Bisman
“Grote Markt te Brussel”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1965.
“Grand Place de Bruxelles”. Huile sur panneau. Signé et daté au verso 1965.No longer availableDim. 34 x 29 cmEstimate: € 100/160 -
#333
Een oude speculaasplank in de vorm van een leeuw.
Moule à speculaas en bois en forme de lion.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 50/60 -
#257
“Dwerg”. Een fraaie collectiepop.
“Nain”. Jolie poupée de collection.No longer availableDim. h: 37,5 cmEstimate: € 80/100