Other lots in this auction
-
#242
Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40/50 -
#290
Een driedelig waterbakje van porselein.
Un plat à eau en porcelaine en trois parties.No longer availableOnline onlyDim. h: 50 cmEstimate: € 15/20 -
#271
“Hoevelandschap”. Olieverf op doek gesigneerd.
”Paysage fermier”. Huile sur toile signée.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#239Hans De JongPeriod: °1960
“Alpenlandschap”. Zeefdruk. Gesigneerd.
Paysage alpin. Sérigraphie. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 25 cmEstimate: € 15/25 -
#156
Rita Lejeune & Jacques Stiennon. “La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. 2 delen.
Rita Lejeune & Jacques Stiennon.”La Légende de Roland dans l’Art du Moyen Age”. Ed. Arcade 1966. En deux volumes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#154Emile NelisPeriod: 1853 - 1884
“Parkvijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd. (letsel ter hoogte van middenste boom).
Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé (dégât à l’hauteur de l’arbre central).No longer availableOnline onlyActive bid: 110.00 €Dim. 51 x 64 cmEstimate: € 180/220 -
#27
Een vleessnijbestek in houten staander met messingen pootjes.
Un ensemble de couverts à viande dans un support en bois avec des pieds en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 3.00 €Dim. l: 37 cmEstimate: € 15/25 -
#137
“Moede gods van de tederheid”. Een achterglasschildering met bladgoud, naar voorbeeld van een Russisch icoon.
”Vierge à l’Enfant”. Une peinture sous-verre, feuille d’or. D’après une icône russe.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#146
“Dansfeest”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
“Soirée dansante”. Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableOnline onlyActive bid: 65.00 €Dim. 40 x 50 cmEstimate: € 70/100 -
#42
Een groengepatineerde spiegel van hout en plaaster met een rocaille in de kuif.
Un miroir en bois et plâtre patiné vert avec une rocaille dans la coiffe.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 126 x 84 cmEstimate: € 100/120 -
#166A. De Seck
Paar parkzichten. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paire de vues de parc. Huile sur panneau. Signés.No longer availableOnline onlyDim. 48 x 58 cmEstimate: € 30/50 -
#207Vera Paraughia
“Romaans kerkje in zuiders landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Église romane dans paysage méridional . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 44 x 34 cmEstimate: € 10/20