#26
Een eendeurskastje met een lade.
#34
Un meuble de bibliothèque anglais en deux parties avec placage d'acajou. En bas deux portes à panneaux sous deux tiroirs et avec deux portes vitrées dans la conception.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 190 x 90 x 40 cmEstimate: € 200/300 -
#2
Een paar uit drie delen opgebouwde zuiltjes van meersoortig marmer.
Une paire de colonnettes en trois pièces en marbre multicolore.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. h: 60 cmEstimate: € 260/280 -
#70
Een eikenhouten boekenrekje in régencestijl.
No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 113 x 79 x 24 cm -
#24
Een goudgepatineerde smeedijzeren staande lamp.
#61
Een oude hutkoffer. Slot verwijderd. In goede staat.
Un vieux coffre. Serrure enlevée. En bon état.No longer availableOnline onlyActive bid: 18.00 €Dim. 33 x 78 x 42 cmEstimate: € 40/60 -
#57
Een groot dubbelzijdig bureau plat met zes laden in de gordel.
#55
Een dekenkoffer met fraai uitgestoken panelen en stijlen.
#92
Een halmeubel met kapstok, spiegel, paraplubak en lade. Jaren ‘50.
#14
Een verstelbaar rond eikenhouten krukje.
#79
Een gedraaide koperen kandelaar.
#38
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200/240