#163
Een bruine lederen aktetas.
Une mallette en cuir marron.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/45 -
#283Société Belge Radio-electrique
Een radio in houten kast. Type 33é, model ‘Ondolina’. Bouwjaar 1932.
#145
Een schaaltje van geslepen kleurloos Boheems kristal.
#211Mary Verloop VLB
#133
Een duivenkooi van wit porselein. Kleine letsels en één duif manco.
#193
Een olielamp van Imari porselein en koper. Met lampglas. Omstreeks 1900.
#182
#172Jaky Lefrançois
“Uil” & “Bassethond”. Twee kleurpotloodtekeningen op papier. Beide gesigneerd.
Hibou et Basset . Deux dessins au crayon de couleur sur papier. Tous deux signés.No longer availableOnline onlyActive bid: 14.00 €Dim. 41 x 32 cmEstimate: € 30/40 -
#274Rika Loyens
”Portraits de femmes”. Trois études aquarelles sur papier. Signé 1994, 1995 et 1996.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 44 x 34 cmEstimate: € 30/50 -
#195
Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. h: 27 cmEstimate: € 10/15 -
#48
Een arduinen schouwpendule. Deksel los.
Une pendule de cheminée en pierre de taille. Couvercle détaché.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 29 cmEstimate: € 40/60 -
#272
Een oude weerstandmeter in bakelieten kistje.
Un vieux compteur de résistance dans une boîte en bakélite.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 18 x 21 x 14 cmEstimate: € 40/60