#367Een art deco vaas van gesatineerd amberkleurig glas.
#115Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,60 ct. FVS2 en briljanten een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie d'un diamant central de + - 0,60 ct. FVS2 et de diamants d'un poids combiné de + - 0,14 ct.No longer availableDim. 4 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#190Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale saffier van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un saphir central de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 6,57 gEstimate: € 850 / 950 -
#353Een lot Poolse, Belgische en Engelse eretekens. 17 stuks.
#325Een halssnoer van natuurparels met een geelgouden slot 18 K.
1 pièce d'or de 100 zaïres. Conservation . Au 900/1000. Zaïre 1975. Recto: Moboetoe, verso: léopard. Edition très limitée.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 4000 -
#143Barokke Madonna met Kind. Gebeeldhouwd hout. Schade aan rechterhand.
#191Maurice Constant FavrePeriod: 1875 - 1915“Le Chant de la Fileuse”. Een bronzen beeld met donker patina. Gesigneerd.
Le Chant de la Fileuse . Une statue en bronze à patine sombre. Signée.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#50Een 18 K wit en geelgouden art deco broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,35 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une broche art déco en or blanc et jaune 18 carats sertie de diamants anciens taillés d'un poids combiné de + - 0,35 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 6,22 gEstimate: € 300 / 400