#636
Een handgeknoopt Iraans wollen tapijt.
#258Val St. Lambert
Een vaas van groen gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
#214Daniël Goergen
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2017.No longer availableDim. 73 x 52 cmEstimate: € 40/50 -
#141
#204
#595
Een geelgouden ketting met medaillon 18 K. Met classicistische voorstelling.
#263
Een paar jardinières van polychroom Frans aardewerk. Onderaan gemerkt AT en genummerd 1889. Barok model met dierenhoofden en strikken als oren.
Paire de jardinières en poterie française polychrome. Marquée en bas et numérotée 1889. Modèle baroque à têtes d'animaux et nœuds pour oreilles.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 150/250 -
#116
#349Jan Cels
#47
Een kerkkandelaar en een monstrans van messing.
#234Léon Danchin
“Twee jachthonden”. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
#676
Een antropomorf Afrikaans houten slaginstrument.
Instrument de musique antropomorphe africain en bois.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100/150