Other lots in this auction
-
#495
1 gouden munt van 3000 rupees, “Conservation”. Verso: schroefhoorngeit. Au 900/1000. Pakistan.
1 pièce d'or de 3000 roupies, Conservation . Verso: Markhor. Au 900/1000. Pakistan.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700/3200 -
#122
“Liggend naakt”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd links onderaan.
Nu couché . Technique mixte sur papier. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 200/300 -
#383
Een Indische bronzen armband en een bel.
Un bracelet indien en bronze et une cloche.No longer availableDim. Ø: 8 & 12 cmEstimate: € 40/50 -
#31
Vijf chromo-albums:- Drie albums over aardrijkskunde, uitgegeven door Chocolade Jacques.- Twee albums over Belgische folklore, uitgegeven door Côte-d’or.
Cinq albums chromo: - Trois albums sur la géographie, édités par Chocolate Jacques. - Deux albums sur le folklore belge, édités par Côte-d’or.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#559Jan CobbaertPeriod: 1909-1995
“Personages”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Personnages . Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 34 x 36 cmEstimate: € 350/500 -
#518
Een Chinees porseleinen zalfpot met logo van de V.O.C. Onderaan gemerkt.
Un pot de pommade en porcelaine chinoise avec le logo du V.O.C. marqué sur le fond.No longer availableDim. Ø: 20 cmEstimate: € 30/50 -
#494B. Long
“Fantasiedieren”. Gemengde techniek met acryl op papier. Gesigneerd.
Animaux fantastiques . Technique mixte avec acrylique sur papier. Signé.No longer availableDim. 69 x 54 cmEstimate: € 120/200 -
#180
Een 14 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
Une bague en or blanc 14 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct. Et de saphirs d'un poids combiné de + - 0,80 ct.No longer availableDim. 8,68 gEstimate: € 650/750 -
#397
Een paar Chinees porseleinen vaasjes met een decor van bloemen en fazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine décorés de fleurs et de faisans. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#700
Een lot diverse munten, zilver e.a. Canada, V.S., Cuba, Duitsland, Spanje, munten van Sint-Rombouts te Mechelen.
Un grand nombre de pièces diverses, argent et autres Canada, USA, Cuba, Allemagne, Espagne, pièces de Saint-Rombouts à Malines.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#200
Een 18 K witgouden ring bezet met een diamant van +- 1,60 ct. F - G SI1.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant de + - 1,60 ct. F - G SI1.No longer availableDim. 4,43 gEstimate: € 5000/6000 -
#699Sulac (Lucien Calus)
“Landschap”. Inkt op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Paysage”. Encre sur papier. Signé et daté 1982.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 50/100