Other lots in this auction
-
#5451 gouden munt “Boudewijn I, 25 jarig jubileum, 1951- 17 juli 1976.”. Au 900/1000. België 1975.
1 pièce d'or Baudouin I. Commémorant son jubilé de 25 ans (1951-1976). Au 900/1000. Beglique 1975.No longer availableDim. 6,47 gEstimate: € 250 / 300 -
#393“Houtbewerker”. Een Afrikaans bronzen beeld.
Menuisier . Une statue africaine en bronze.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#444Denis DolphynPeriod: 1902 - 1992“Landschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage . Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 28 x 25 cmEstimate: € 50 / 60 -
#613Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.
Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.No longer availableDim. h: 40 & 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#354“Compositie met vlakken”. Potlood en aquarel op papier. Russische school, gemonogrammeerd.
Composition avec des avions . Crayon et aquarelle sur papier. École russe, monogrammé.No longer availableDim. 32 x 49,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#663Daum, FranceEen meerkleurig glazen ringenschaaltje, versierd met een vlinder. Onderaan gemerkt.
Un plat à anneaux en verre multicolore, décoré d'un papillon. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#211Een paar gebeeldhouwde hoge armstoelen in barokke stijl met gecanneerde rug en de zit bekleed met naaldwerk.
Paire de fauteuils hauts en bois sculpté de style baroque. Dossiers et sièges cannés resp. recouverts de tapisserie.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#697“Auto’s uit de jaren 1886 tot 1930” & “Auto’s uit de jaren dertig en veertig”. Palladium Publishers. Helmond, 1997.
Voitures des années 1886 à 1930 & Voitures des années 1930 et 1940 . Palladium Publishers. Helmond, 1997.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#251“Vrouwelijk naakt”. Een gepatineerd terracotta beeld op houten sokkel. Jaren ‘30.
Nu féminin . Une statue en terre cuite patinée sur un socle en bois. Années 1930.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 80 / 120 -
#129Daniël Goergen“Compositie met personages”. Viltstift op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 2018.
Composition avec personnages . Stylo feutre sur papier. Monogrammé et daté 2018.No longer availableDim. 73 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#181“Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Chiparus.
Danseuse . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre de Chiparus.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 150 / 200 -
#105Een paar witgouden oorbellen 18 K bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,59 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,59 ct.No longer availableDim. 2,93 gEstimate: € 800 / 900



