#56Een paar salondeuren met glas-in-loodramen. Art deco.
#612Een opgezette egelvis.
Un diodon empaillé.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 50 / 60 -
#42“Vittelloise”. Een geëmailleerde reclameplaat. Omstreeks 1960.
Vittelloise . Une plaque publicitaire émaillée. Vers 1960.No longer availableDim. 49 x 99 cmEstimate: € 60 / 100 -
#642CiboureEen vaas van Frans steengoed met meerkleurig decor van R. Le Coronne. Onderaan gemerkt en gesigneerd.
Un vase en grès français à décor multicolore de R. Le Coronne. Marqué et signé en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#608Een Afrikaans houten masker met vlechtwerk en haar.
#17Niki de Saint PhalleEen flesje eau de toilette en een flesje eau défendue in doosjes.
#104Hans Lenteman“Zomerlandschap met Vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Paysage d'été avec du bétail . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#60Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 7,55 gEstimate: € 600 / 700 -
#5001 gouden munt van 500 Ringgit. “Conservation”. Au 900/1000. Maleisië 1976. Recto wapenschild, verso tapir.
1 pièce d'or Conservation . Au 900/1000. Thaïlande 1974. Recto: Rama IX, verso: aronde d’Asie. Edition très limitée.No longer availableDim. 33,43 gEstimate: € 2700 / 5000 -
#507Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
Un Bouddha thaï en bronze doré debout.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 250 / 350