#244
Een massief eiken houtgesculpteerde kinderstoel met biezen zitting.
#202
Een paar Chinees porseleinen vaasjes met vogel en floraal decor. Onderaan gemerkt.
#26
Een kristallen geslepen coupe met floraal decor.
A cut crystal coupe with floral decoration. -
#104
#239
Een copy van een icoontje.
A copy of an icon. -
#106Jozef Gallant
“10 klokjes”. Een zaadschilderij op paneel. Onderaan monogram JG. Verso getiteld, gesigneerd en gedateerd 1974.
#242
Een vintage embleem van was, vermoedelijk Oostenrijks-Hongaars.
A vintage wax emblem, possibly Austrian-Hungarian. -
#190J Galand et Co
Een lot van 6 vintage verzilvere roomijs schrapers. Gemerkt “Galand J & Co”
A lot of 6 vintage silver-plated ice cream scoops. Marked "Galand J & Co". -
#37
Een grote dekselvaas in opalineglas met een blauw floraal decor.
A large covered vase in opaline glass with a blue floral design. -
#123
#99
#154