Similar lots by type
-
#16
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een melkkannetje en twee suikerpotten waarvan één zonder deksel. Gemerkt Sheridan, silver on copper.
-
#190
Een groot lot gevarieerd verzilverd bestek in 2 dozen.
-
#36
Een lot van 41 stuks verzilverd metaal bestaande uit servetringen, kleine ijscoupes, toastrekje, ijsemmers, een coctailshaker, flesopener, notenkraker, ...
-
#53
Een lot van 2 Chinese houtgesculpteerde beeldjes voorstellend rustende kindjes.
-
#33
Een lot van 70 stuks verzilverd metaal bestaande uit schoteltjes, servethouders, gratenschaaltjes en onderzetters.
-
#202
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal, gemerkt Oneida U.S.A..Toegevoegd een verzilverd metale dienblad.
-
#11
Een kartelklokje van het merk Schmid, de kast is in kunststof.
-
#43
Een gevarieerd lot van 5 bestek cassettes, verzilverd en inox.
-
#34
Een lot van 89 stuks verzilverd metaal bestaande uit bekers, theezeefjes, bestekleggers, flesopeners en vorkjes en lepeltjes.
-
#32
Een lot van 28 stuks verzilverd metaal bestaande uit botervlootjes, schaaltjes, potjes en botermesjes.
-
#59
Vase blanc de Chine. Grote haarlijnscheur van de hals tot en met de voet.
-
#201
Een gevarieerd lot van 8 verzilverde kandelaars.
-
#60
Een schenkkan met florale decoratie, onderaan gemerkt ‘Gerold-Porzellan’.
-
#13Wiskemann, Bruxelles
Een lotje verzilverd metaal van Wiskemann, 5 stuks, bestaande uit een schaaltje, een taartschep, een theekan, een melkkannetje en een suikerpot.
-
-
#45
Een rond houten Braziliaans vlindertafeltje met glazen blad.
-
#55
Een Chinese dekselpot met vele figuren in het decor, onderaan gestempeld, op houten voet.
-
#61
Een grote geel koperen kandelaar met kaars en kunstfruit.
-
#29
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, theepot, een melkkannetje en een suikerpot.
-
#38
Een lot van 10 stuks verzilverd metaal bestaande uit een flessenhouder, een poubelle de table, potjes en schaaltjes.
-
#30
Een lot van 11 stuks verzilverd metaal bestaande uit een poubelle de table, een schaaltje en een lot koffie- en theepotten.
-
#35
Een lot van 23 verzilverd metalen items bestaande uit peper- en zoutvaatjes, dekselpotjes, botervlootjes, een ijsemmer en ...
-
#37
Een lot van 20 stuks verzilverd metaal bestaande uit melk- en roomkannetjes en suikerpotten.
-
#12
Een koffie- en theestel in verzilverd metaal bestaande uit een koffiepot, een theepot, een suikerpot en een melkkannetje.
Other lots in this auction
-
#193J et F Martell
Een kristalglazen likeurset met karaf, onderaan gemerkt, en 6 glaasjes, waarvan 1 met schilfertje.
A crystal liqueur set with a decanter, marked at the bottom, and 6 glasses, one of which has a small chip. -
#62
Een uit kunststof vervaardigde bekervaas met engelachtig figuur in het reliëf.
A cup-shaped vase made from plastic with an angelic figure in relief. -
#211Yourin Artiom Perkeo
“Kindjes in ei”. Een paar vintage kunstoffen beeldjes, waarvan 1 door Yourin Artiom voor Perkeo.
"Children in egg". A pair of vintage plastic figurines, with one by Yourin Artiom for Perkeo. -
#135
Een grote Duits aardewerken bierpul met tinnen deksel in grijs en blauw.
A large German pottery beer stein with pewter lid in grey and blue. -
#233Delfts blauw Chemkefa.
Een bord van Delfts plateel met een blauw-wit decor van “De man met de tulband” naar Rembrandt in het decor. Gemerkt. Minieme randschilfer.
Une assiette en faïence de Delft à décor bleu et blanc de "L'homme au turban" d'après Rembrandt dans le décor. Marqué. Éclat de bord minimal. -
#161
Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
A copper jug with some dents. -
#27
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#271
Een vintage luster in hout en messing met 8 lichtpunten. Kapjes manco.
A vintage wooden and brass chandelier with 8 light points. Shades missing. -
#17
Een lot luxe parfumstalen van verschillende merken waaronder: Armani, Davidoff, Joop, Leonard, Van Cleef & Arpels, Versace. e. a.
-
#199
Een porseleinen groep van 2 kraanvogels. Porcelanas Miguel Requenas. Eén poot afgebroken (maar aanwezig). Gelijmde poten bij de andere vogel.
A porcelain group of 2 cranes. Porcelanas Miguel Requenas. One leg broken off (but present). -
#246
Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
A large gold-colored Buddha piggy bank/offering box in cast composite. -
#162Rosenthal Coalport
Een lot van 2 vintage porseleinen sierbordjes, gemerkt Rosenthal en Coalport met bijgevoegd kannetje.
A lot of 2 vintage porcelain decorative plates, marked Rosenthal and Coalport, with accompanying small jug.