Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.
Online only
Dim. h: 53 cm
SKU: 0104190019.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #19
Estimate: € 25 / 30

  • #148

    Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.
    Online only
    Dim. 165 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #71
    Mouzin Lecat & Cie., Nimy

    Online only
    Estimate: € 25 / 40
  • #124

    Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.

    Online only
    Dim. h: 4 - 8 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #214

    “Meisjesportret”. Kleurkrijt op papier.

    “Portrait de fille”. Pastel sur papier.
    Online only
    Estimate: € 50 / 80
  • #153
    Pablo

    “Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Clown”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 60 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #171

    Twee Indische gouaches met personages.

    Deux gouaches indiennes aux personnages.
    Online only
    Dim. 40 x 19 en 28 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #260

    “Zichten op Thorn”. Drie reproducties naar werken van Herman Bogman.

    Online only
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 6 / 12
  • #208

    Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Stadspoort van een Spaans dorp”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop

    Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
    Online only
    Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #180

    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #299
    Y. Dereume

    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #307

    Online only
    Dim. 12 x 12 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #62
    Lladro

    Online only
    Dim. H. 31 cm
    Estimate: € 100 / 120

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00