Other lots in this auction
-
#207Een herdruk van een oude kaart van Zeeland.
Reédition d’une ancienne carte de Zélande.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 46 cmEstimate: € 20 / 30 -
#321WestinghouseEen verrekijker uit 1943 in lederen tas.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#101Een reeks boeken over de Verenigde Staten in zes delen: Zuidelijke staten, Alaska & Hawaii, New York, de oostkust, het noorden & de westelijke staten. Uitgeverij Artis-Historia. Jaren ‘90.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#234Lot boeken bestaande uit:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Lederen rug. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Goede staat, hier en daar vochtletsels.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gr(..)
Lot de livres comprenant:-F.-X. Feller. 'Biographie universelle ou Dictionnaire historique des hommes qui se sont fait un nom par leur génie, leurs talents, leurs vertus, leurs erreurs ou leurs crimes. Edition revue et continuée jusqu'en 1848 sous la direction de C. Weiss et de A. Busson.' 8 vol. Dos cuir. In 4°. Ed. Paris, Lille, Besançon 1847-1850. Bon état, quelques taches d’humidité.-Grégoire L. “Géographie générale physique, politique et économique”. Avec 100 cartes, de nombreuses gravure(..)No longer availableOnline onlyEstimate: € 150 / 200 -
#228J. Andries“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60 / 100 -
#54M. HohnerEen ‘Chromonica II’ mondharmonica in origineel etui.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#56Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.
No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#175J. Van de Veegaete“Zicht op het begijnhof”. Pastel op papier. gesigneerd en gedateerd 1945.
“Vue du béguinage”. Pastel sur papier. Signé et daté 1945.No longer availableOnline onlyDim. 36 x 27 cmEstimate: € 40 / 60 -
#232“Titan”. Een modelboot met elektromotor.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#141Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableOnline onlyDim. H.68 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254Henri De Grève“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#46Een lampenvoet van Chinees aardewerk in de vorm van een dekselvaas, gedecoreerd met een draak in reliëf.
No longer availableOnline onlyDim. h: 59 cmEstimate: € 30 / 40


