Crucifix en bois de placage au corps sculpté. XIXe siècle.
Online only
Dim. h: 53 cm
SKU: 0104190019.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #19
Estimate: € 25 / 30

  • #52

    Een albasten vaasje, versierd met een ingelegd bladerdecor van malachiet, parelmoer en andere mineralen.

    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #3
    Mori

    Wollen Oosters karpet. Handgeknoopt.

    Une carpette d’Orient en laine nouée main.
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #264
    Imhof

    Een messingen schouwklokje. Zwitserse makelij.

    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #115

    Online only
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #324
    Akai AP-Q310

    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #85

    Een paar reproducties van Griekse iconen.

    Paire de reproductions d’icônes grecques.
    Online only
    Dim. 41 x 31 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    R. Bosschaert

    Cinq petites lithos représentant des oiseaux de la mer. Signées et numérotées hors planche.
    Online only
    Estimate: € 100 / 150
  • #284

    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #49

    Een klepkan een een Brusselse koffiepot van tin. Onderaan gemerkt.

    Online only
    Estimate: € 10 / 15
  • #163

    Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercq” & “Bernard”.

    Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.
    Online only
    Dim. 17 x 23 & 11 x 15 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #318

    Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.

    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #221
    Robert Van de Velde
    Period: 1895-1978

    “Mère et enfant”. Fusain sur papier à fond doré. Signé.
    Online only
    Dim. 39 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu

As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00