#293Alex Van Cuyck“Brug over de Nete te Lier”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Pont au dessus de la Nèthe à Lierre”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#261Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.
#282“Compositie.” Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
#99Een vaas met iriserend decor en een grote theepot van majolica. De tweede met schilfer aan de voet en gemerkt Capodimonte.
Un vase à décor irisé et une grande théière en majolique. Le second avec éclat à la base et marqué Capodimonte.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 & 42 cmEstimate: € 30 / 40 -
#145Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.
#135Een lot van 14 diverse aardewerken borden.
#212Twee albums met postzegels allerlei.
#284Rika Loyens“Tulp”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1986.
#292Jan Kennis“De koperpoetster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nettoyer les cuivres”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 122 cmEstimate: € 200 / 250