Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Awaiting product image

Een gefineerde banjobarometer. Een instrument manco.

Un baromètre banjo plaqué. Un instrument manque.
112
l: 97 cm
Estimate: 2535
Catalogue #112
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #253
    Goebel, Germany

    “Ich mag nicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste uitgave 1997. Onderaan gemerkt. No. 630.

    "Ich mag nicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Première édition 1997. Marquée en bas. no. 630.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #63

    Een lot bestaande uit een glazen coupe, twee glazen stolpjes waarvan één met een onderzetter en een glazen vaasje. Allen met details van verzilverd metaal.

    Lot composé d'une coupe en verre, de deux coupoles en verre dont une avec un sous-verre et d'un vase en verre. Le tout avec des détails en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 - 33 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #246
    Goebel, Germany

    “Kraanvogel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt. No. 38 165-14.

    "Grue". Une figurine de biscuit multicolore. Marquée en bas. no. 38 165-14.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #244
    Carl Scheidig

    “Jagersvrouw”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Gemerkt onderaan.

    "La femme du chasseur". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #299

    “De geboorte van Venus” Een Italiaans porseleinen lampenvoet. Diverse reparaties.

    "La Naissance de Vénus" Un pied de lampe en porcelaine italienne. Réparations diverses.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #64

    Vier kleine en een grote schaal van magenta gekleurd glas.

    Quatre petits et un grand bol en verre de couleur magenta.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 9 - 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #298

    Een lot bestaande uit acht vaasjes in diverse vormen en kleuren waarvan zes met de hand geblazen. Schade aan een van de vaasjes.

    Lot composé de huit vases de formes et couleurs variées dont six soufflés bouche. Dommages à l'un des vases.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #242

    Een paar kleine klokjes van Limogesporselein met handgeschilderde decors. Japanse quartzwerkjes op batterij.

    Paire de petites pendules en porcelaine de Limoges aux décors peints à la main. Fonctionnent à quartz japonais à piles.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #285

    Een diep bord van Straatsburgs aardewerk, versierd met handgeschilderd meerkleurig bloemendecor.

    Une assiette creuse en faïence de Strasbourg, ornée d'un décor floral multicolore peint à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #252
    Goebel, West-Germany

    “Band leader” & “Soloist”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 129 4/0 & 135 4/0.

    "Chef de groupe" & "Soliste". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquées en bas. no. 129 4/0 et 135 4/0.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 8,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #236
    Capodimonte

    “Elegante dame met bloemen”. Groepje van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt met de gekroonde N. Italiaans werk. Vingertje afgebroken.

    « Dame élégante aux fleurs ». Groupe de biscuits colorés. Marqué en bas du N couronné. Travail italien. Doigt cassé.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 27 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Online only
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #250

    Twee kunststof ganzen. Eén snavel gerestaureerd.

    Deux oies en plastique. Un bec restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 53 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #228

    “Een meerkleurig porseleinen Madonnabeeld. Vermoedelijk Italiaans werk. Gaaf.

    « Une statuette de Madone en porcelaine multicolore. Travail vraisemblablement italien. Intacte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
  • #297

    Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.

    Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #249
    Goebel, Germany

    “Flamingo’s” & “Konijntje”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt.

    "Flamants roses" & "Lapin". Deux figurines de porcelaine multicolore. Les deux marquées.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 6 - 18 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #254

    “L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven bestaande uit; deel I van 1890, deel I en II van 1891, deel II van 1892, deel II van 1893, deel I van 1894, deel I en II van 1895 en deel II van 1998.

    "L'illustration". Un lot d'éditions annuelles groupées comprenant; partie I de 1890, parties I et II de 1891, partie II de 1892, partie II de 1893, partie I de 1894, parties I et II de 1895 et partie II de 1998.
    No longer available
    Online only
  • #247
    Goebel, Germany

    Een meerkleurig kerstbordje uit de reeks van M.I. Hummel. No. 693. Uitgave 1995. Inoriginele doos.

    Une assiette de Noël multicolore de la série M.I. Hummel. no. 693. Edition 1995. Boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 14,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #243
    Goebel, Germany

    Vier beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Allen beschadigd.

    Quatre figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marquée en bas. Tous avec dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 - 14 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #262

    Een kleine replica van een Zaans klokje met gewichten.

    Une petite réplique d'une horloge Zaans avec des poids.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 51 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #161

    Een grote ijzeren kandelaar.

    Un grand chandelier en fer.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #122

    Een onyxen sokkeltje.

    Un socle en onyx.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 30 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #104

    Wereldbol op sokkel, kunststof.

    Globe sur socle, plastique.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø35cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #72

    Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.

    Vase en verre incolore à bord doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #217

    Een ovaal schaaltje van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Gemerkt.

    Plat ovale en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs, d'oiseaux et de papillons. Marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 21,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #275

    “De pottenschilder.” Italiaans aardewerken beeld, memt vergulde details.

    "Le potier." Statue en faïence italienne, avec détails dorés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #193

    Een houten lijstje, versierd met fijn uitgestoken bloemen, bladeren en vruchten in reliëf.

    Un cadre en bois, décoré de fleurs finement sculptées, de feuilles et de fruits en relief.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 19,5
    Estimate: € 25 / 35
  • #191
    Oswald

    Een vrouwenbuste van terracotta met bronskleurig patina. Achteraan gesigneerd en gedateerd ‘88.

    Un buste de femme en terre cuite à patine bronze. Signé et daté '88 au dos.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #41

    Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.

    Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.
    No longer available
    Online only
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #108

    Twee vissen van grijsgroen Muranoglas.

    Deux poissons en verre de Murano gris-vert.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 14,5 & 15,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #128
    Murano

    Italiaans kristallen schaal met blauw in de massa.

    Bol en cristal italien bleu dans la masse.
    No longer available
    Online only
    Dim. h13cm x b68cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #23
    A. Camos, Valauris

    Een aardewerken sierschotel met een meerkleurig decor van een vis. Haarscheur.

    Plat décoratif en faïence à décor multicolore d'un poisson. Un cheveu.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 31 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #42

    Vier romantische groepjes van Italiaans porselein en een kopje van gips.

    Quatre groupes romantiques en porcelaine italienne et une coupe en plâtre.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
View all auction items ›

Online-Only Varia - Januari 2023

Op Maandag 30 januari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday January 30th lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

30 January 2023 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 January 2023 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More