Similar lots by type
-
#428
Een waaier met een montuur van bamboe en het blad versierd met een handgeschilderd Spaans bloemenmeisje. Omstreeks 1930.
Eventail à monture en bambou et à plateau représentant une fille espagnole aux fleurs. Vers 1930.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#736Nako Brevetée
Een Russisch biljart van eikenhout met een blad van leisteen. Kleine manco’s en laken te vervangen. Omstreeks 1920.
Billard russe en chêne clair à tablette en ardoise. Petits manquants, drap à remplacer. Vers 1920.No longer availableDim. 81 x 181 x 91 cmEstimate: € 200/300 -
#270
Een Perzische Kulah Khud helm met een gedamasceerd druivendecor en koranverzen op zwarte fond versierd. Boven op de bolle helm een vierhoekige punt en twee aigrettehouders en achteraan een maliën lap. Omstreeks 1900.
Casque persane ou Kulah Khud décorée de grappes de raisins damassées et de textes du Koran sur fond noir. Surmontée d’une pointe carrée et de deux porte-aigrettes. Mailles à l’arrière. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#607
Een kruisbeeld van gezwart hout en rood schildpad in barokke stijl met ivoren corpus. XIXde eeuw
Crucifix en bois noirci et écaille rouge de style baroque. Christ en ivoire. XIXe siècle.No longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 120/200 -
#614
Een lot van zes tropische schelpen en drie koralen.
Lot de six coquilles tropiques et trois pièces de corail.No longer availableEstimate: € 220/240 -
#351
Een album met een verzameling van 300, voornamelijk Franse telefoonkaarten.
Album contenant 300 carte de téléphones, en majorité françaises.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#434
Een oude reclamepaneel van geëmailleerd metaal met opschrift “Lambretta”. Jaren ‘50.
“Lambretta”. Ancienne publicité en métal émaillé. Années 50.No longer availableDim. 73 x 90 cmEstimate: € 30/50 -
#497
Een miniatuur replica van een Samourai-outfit met zwartgelakte opbergkoffer en certificaat.
Réplique miniature d’un uniforme de Samouraï dans un coffre laqué noir. Avec certificat.No longer availableEstimate: € 200/250 -
#517DeAgostini
“Harry Potter Chess game”. Complete spelset met alle toebehoren.
“Harry Potter Chess Game”. Jeu d’échecs complet référant aux personnages de la série de films populaire.No longer availableEstimate: € 60/100
Other lots in this auction
-
#188
Een zilveren schaal met gechantourneerde rand met gedreven bloemenmotief. Gemerkt onderaan: Lebrun Paris. Eerste gehaltemerk.
Plat en argent au poinçon français pour le premier titre. Bord chantourné aux motifs florales repoussés. Poinçon d’Orfèvre: Lebrun, Paris.No longer availableDim. 840 gEstimate: € 450/500 -
#470LPG Endermologie
Een verzorgingsdoos van crèmes één 150 ml en twee van 50 ml in gesloten cadeauverpakking.
Boîte aux crèmes de 150 ml et de deux fois 50 ml dans l’emballage fermé.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#133
Kleine albasten buste met marmeren voetstuk. Omstreeks 1900.
Petit buste en albâtre sur socle en marbre. Vers 1900.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 35/45 -
#786
Een lot van twaalf apothekersflessen van amber gekleurd glas in diverse uitvoeringen.
Lot de douze pots de pharmacie en verre de couleur ambre. Différentes formes.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#455Alain Delon
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml.No longer availableEstimate: € 40/80 -
#405Molinard Lauder pour homme
Een vaporisator eau de toilette van 50 ml, een eau de Cologne en een eau de toilette spray van 100 en 75 ml.
Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml. Une eau de Cologne et une eau de toilette spray de 100 et de 75 ml.No longer availableEstimate: € 50/100 -
#821
Een eenvoudige sideboard van zwart gefineerd hout.
Dressoir sobre en bois de placage noir.No longer availableDim. b: 200 cmEstimate: € 60/80 -
#435Guerlain
“Jardins de bagatelle”. Een eau de parfum van 15 ml en van 75 ml in cadeauverpakking. Twee vaporisators.
“Jardins de bagatelle”. Une eau de parfum de 15 ml et de 75 ml dans son emballage cadeau. Deux vaporisateurs.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#832
Een paar zuiltjes van witgeaderd zwart marmer met gecanneleerde schacht.
Paire de colonnettes en marbre noir veiné blanc. Fût cannelé.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 120/180 -
#337Val St. Lambert
Een grote coupe van geslepen kristal, gedeeltelijk groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Grande coupe en cristal taillé, partiellement coloré vert dans la masse. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 31 cmEstimate: € 80/120 -
#733Goebel - M.I. Hümmel
Een jongetje met een spade, een meisje met bloemen, een meisje met een zonnebloem en een lezend studentje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Petit garçon à la pelle, petite fille aux fleurs, fille au tournesol et écolier lisant en porcelaine polychrome. Marques sous les bases.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#830
Een paar armstoelen en een bergère van witgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met een zalmkleurige bekleding.
Paire de fauteuils et une bergère en bois à patine blanche de style Louis XVI. Couverture en tissu rose saumon.No longer availableEstimate: € 120/200