Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.
Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.

Een geglazuurd aardewerken oorvaas met decor van drie vrouwenfiguren. Italiaans werk.

Vase en terre vernissée à décor de trois figures féminines. Travail italien.
Online only
Dim. h: 3(,5 cm
SKU: 2102220140.
Categories: Aardewerk, Online Only.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #140
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #150

    Een verstelbare houten schildersezel. Manco bovenaan.

    Un chevalet en bois réglable. Manquant en haut.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 197 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #133

    Een mosterdpot op schaaltje en een vaasje van geslepen kleurloos kristal.

    Un pot à moutarde sur un plat et un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 & 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #148

    Een mahoniehouten pianobankje met fluwelen bekleding.

    Banc de piano en acajou avec revêtement en velours.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 64 cm
    Estimate: € 5 / 35
  • #135

    Een tabakspot van Belgisch aardewerk met opschrift “Stopt nog eentje”. Zonder deksel.

    Un pot à tabac en faïence belge avec l'inscription "Stopt nog een". Sans couvercle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #157
    La Contea, Bassano

    Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.

    Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 & 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #132

    Een tinnen olielampje. Art nouveau.

    Une lampe à huile en étain. Art Nouveau.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #94
    Louis De Poortere

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje.

    Tapis en laine noué mécaniquement.
    No longer available
    Online only
    Dim. 151 x 96 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #131

    Vier stuks basaltware, bestaande uit een koffiekan, een theepotje, een suikerpot en een melkkannetje. Kleine beschadigingen en een dekseltje gerestaureerd.

    Quatre pièces de basaltware, comprenant une cafetière, une théière, un sucrier et un pot à lait. Dégâts mineurs et un couvercle restauré.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 - 25 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #93

    Een mechanisch geknoopt wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Tapis en laine noué mécaniquement. Quelques usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 140 x 70 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #189

    “Vlijtig Liesje”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 73.

    Diligent Liesje. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M. I. Hummel. Marqué en bas. N° 73.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10,5 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #288
    Lladro, Spain

    “Kleine trommelaar”. Een beeldje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.

    “Petit tambour”. Statuette en biscuit polychrome. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #155

    Een eikenhouten kastje met gebeeldhouwde deurtjes.

    Une armoire en chêne aux portes sculptées.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #180

    Een paar messingen lampenvoetjes met gegraveerde decors.

    Une paire de pieds de lampe en laiton à décors gravés.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm (m.k.)
    Estimate: € 25 / 35
  • #137
    Bequet, Quaregnon

    Een meerkleurig en verguld aardewerken schaal, versierd met draken. Eén draak afgebroken.

    Bol en faïence multicolore et dorée, à décor de dragons. Un dragon brisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 32,5 cm
    Estimate: € 5 / 10
  • #152

    Een ijzerhouten sculptuur met vissen.

    Une sculpture en bois de fer avec des poissons.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #293

    Een Chinees porseleinen dekselpotje met meerkleurig decor van een tuin. Onderaan gemerkt.

    Petit pot couvert en porcelaine de Chine à décor polychrome d’un jardin. Marque sous la base.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #213

    Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.

    Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #138

    Vijf tinnen eierdopjes op houder.

    Cinq coquetiers en étain sur support.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #145
    Royal Dux

    “Jachthonden”. Een groep van geglazuurd porselein. Onderaan gemerkt. Staart gelijmd.

    "Chiens de chasse". Un groupe de porcelaine émaillée. Marqué en bas. Queue collée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #277

    Twee schoteltjes van Chinees porselein met een blauw op wit decor. Onderaan gemerkt. Lichte randschade.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 13 cm
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #287

    Een rond klokje van messing en plexiglas met visjes die bewegen op het ritme van de seconden.

    Petite horloge ronde en laiton et plexiglas avec des poissons qui bougent au rythme des secondes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #194

    Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase en poterie céladon. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #130
    T. G. Green & Co.

    “Old Canterbury”. Een Engels aardewerken schenkkan. Kleine schilfer aan de tuit.

    "Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 40

Other lots in this auction

  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #4

    Een porseleinen flesje met blauw op wit decor.

    Flacon en porcelaine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #229

    Een reeks van vier decoratieve reproducties met voorstellingen van de seizoenen. In notenhouten kadertjes.

    Série de quatre reproductions décoratives représentant les saisons. Dans des cadres en noyer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27,5x 22 cm (kader)
    Estimate: € 40 / 50
  • #294

    Een tinnen klepkan, versierd met eikeltjes aan het deksel. XVIIIe eeuw.

    Une cruche à valve en étain, décorée de glands sur le couvercle. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #164

    Een antieke poppenwagen van riet en metaal en een pop met slaapogen. Met geluid (na te zien).

    Un ancien landau de poupée en osier et métal et une poupée aux yeux endormis. Avec son (à vérifier).
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #281

    Vier vintage krukjes met kunstlederen bekleding. Lichte slijtage.

    Quatre tabourets vintage avec revêtement en cuir artificiel. Usure légère.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 62 cm Ø: 29 cm
    Estimate: € 25 / 45
  • #122

    Een antiek lederen aktetas.

    Mallette ancienne en cuir.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 50
  • #244

    “De aarde en haar volken”. Vier uitgaven Uitg. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.

    La terre et ses peuples. Quatre éditions Ed. Kruseman & Tjeenk Willink. Haarlem, 1874, 1875, 1876 & 1877.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 80 / 120
  • Coty, New York

    Een verguld vintage poederdoosje, versierd met zes belletjes, alsook een klein zilveren avondtasje met glazen kraaltjes en bovenaan versierd met email. Jaren ‘20.

    No longer available
    Online only
  • #223

    “Vue sur le Crocoy”. Pastel op board. Gesigneerd.

    Vue sur le Crocoy. Pastel sur carton. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 62 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #203

    Twee Thais Boeddhistische schilderijen op zijde.

    Deux peintures bouddhistes thaïlandaises sur soie.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 46 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More