Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.

Een paar geglazuurd aardewerken tempelleeuwen met bal.

Une paire de lions de pho en faïence vernissée avec boule.
Online only
Dim. h: 16,5 cm
SKU: 2803220273.
Category: Online Only.
Auction day: 28 March 2022 22:00
Catalogue #273
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #257

    Een lot van 20 miniatuur Boeddhabeeldjes van diverse mineralen en metaal. In doosje.

    Lot de 20 statues miniatures de bouddha en divers minéraux et métaux. En boîte.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #260

    Een katoenen vloerkleed, model ‘Vintum’.

    Tapis en coton, modèle ‘Vintum’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 240 x 170 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #228

    Een opgezette houtduif.

    Un pigeon ramier naturalisé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #152

    Vierentwintig messen met benen heft.

    Vingt-quatre couteaux avec manches en os.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #185

    Twee handgeknoopte wollen karpetjes, waarbij één Tibetaans.

    Deux tapis en laine noués à la main dont un tibétain.
    No longer available
    Online only
    Dim. 149 x 92 & 160 x 76 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #294

    Drie wollen lopertjes. (slijtage).

    Trois couloirs en laine (usures).
    No longer available
    Online only
    Dim. 236 x 81 cm 365 x 84 cm 222 x 58 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #241

    Een opgezette ekster op tak.

    Une pie empaillée sur une branche.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #251

    Een vaasje van geglazuurd steengoed. Onderaan gemerkt.

    Vase en grès émaillé. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #231

    Een opgezette merel.

    Un merle empaillé.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #171

    Twee karaffen van glas. Een geslepen en een geblazen.

    Deux carafes en verre. Une taillée et une soufflée.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 43 cm - 28 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #162

    “Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.

    Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Twee verschillende vaasjes van cloisonné op messing, versierd met meerkleurige bloemendecors.

    Deux vases cloisonnés différents sur laiton, décorés de décors floraux multicolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 19 & 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #189

    Een klein handgeknoopt Chinees wollen karpetje.

    Un petit tapis de laine chinois noué à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. 155 x 77 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #218

    Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt. Lichte slijtage.

    Tapis en laine noué main. Quelque usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 197 x 126 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #180

    Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje. Goede staat.

    Un tapis oriental en laine noué à la main. Bon état.
    No longer available
    Online only
    Dim. 153 x 120 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174

    Een lot van vijftien verschillende fantasie kettingen en halssnoeren bezet met fantasiestenen.

    Un lot de quinze colliers fantaisie différents et des colliers sertis de pierres fantaisie.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 50 / 100
  • #293

    Een klein hertengewei op houten muurplaat.

    Un petit bois de cerf sur une plaque murale en bois.
    No longer available
    Online only
    Dim. h:
    Estimate: € 20 / 30
  • #248

    Een lotje verzilverd metaal, bestaande uit een doopbekertje, een groot replica van een Romeinse munt, gemerkt van Wiskemann, een ovaal schaaltje van Sheffield, een bloemvormig sierstuk/ kandelaar, een antiek leesbrilletje, een hondenfluitje, een zoutvaatje in de vorm van een kwartel, zes kleine bladvormige asbakjes, een kommetje en drie zakhorloges (niet werkend).

    Un lot en métal argenté, composé d'une coupe baptismale, d'une grande réplique d'une pièce de monnaie romaine, marquée Wiskemann, d'un plat ovale de Sheffield, d'une pièce décorative/bougeoir en forme de fleur, de lunettes de lecture anciennes, d'un sifflet de chien, d'une salière en forme de caille, six petits cendriers en forme de feuille, un petit bol et trois montres de poche (ne fonctionnant pas).
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #266

    Twee verschillende vazen van Nanking aardewerk. Eén gemerkt onderaan.

    Deux vases différents en poterie de Nankin. Un marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 & 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #159
    R. Delbeke

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #226

    Een machinaal geweven wollen loper.

    Un chemin de table en laine tissée à la machine.
    No longer available
    Online only
    Dim. 394 x 78 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #276

    Een grote spaarpot in de vorm van een varken.

    Une grande tirelire en forme de cochon.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #165

    Een machinaal geknoopt wollen tapijtje. Belgisch fabrikaat.

    Un tapis de laine noué à la machine. Fabrication belge.
    No longer available
    Online only
    Dim. 151 x 68 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #269

    Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje. Slijtage.

    Couloir d’Orient en laine. Noué main. Usures.
    No longer available
    Online only
    Dim. 290 x 103 cm
    Estimate: € 30 / 50

Other lots in this auction

  • #53

    “Abstract landschap”. Een olieverfwerkje met reliëfwerk op board. Herkomst Galerij Kunstparadijs te Aalst.

    “Paysage abstrait”. Une peinture à l'huile avec travail en relief sur panneau. Provenance Gallery Kunstparadijs à Alost.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18,5 x 14,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #7

    Een meerkleurig kunststoffen reclamebeeld voor Johnnie Walker. Herstelling aan een been.

    Une image publicitaire en plastique multicolore pour Johnnie Walker.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #211
    Jehanne Dinjeart

    “Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 8-1976.

    Composition . Pastel sur papier. Signé et daté 8-1976.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 57,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #181
    Fontaine

    “Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.

    Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #135

    Een liggende Thaise Boeddha van verguld hout.

    Un Bouddha couché thaïlandais en bois doré.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #214

    Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.

    Deux estampes anglaises. La Chaise de Poste et L'Estafette. D'après V. Adam.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #283

    “Zuiders landschap”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 60/99 buiten de plaat.

    ”Paysage du Midi”. Une lithographie. Signée et numérotée 60/99 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 39 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #47
    Mathias Cox
    Period: 1885-1945

    “De oude wilg”. Een ets. Gesigneerd, “Abdij Westmalle” en genummerd 28/100 buiten de plaat.

    "Le vieux saule". Une gravure. Signée et numérotée 28/100 hors planche.
    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #104

    Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.

    Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #282

    Tweeledig eikenhouten buffet in Henri II-stijl. Zwaar te restaureren.

    Buffet à deux corps en chêne de style Henri II. A restaurer et à réparer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 202 x 57 x 142 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #236
    René De Baugnies
    Period: Leuven 1869 - Elsene 1962

    “Boszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Vue de forêt. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #229

    Een lot van zes verschillende halssnoeren van gekleurd hout en twee armbanden.

    Un lot de six colliers en bois de couleurs différentes et deux bracelets.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Online-Only 28 Maart 2022

Op Maandag 28 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday March 28th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

28 March 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 March 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More