Similar lots by type
-
#16Een balustervaas van Japans aardewerk met een meerkleurig decor van een man in een landschap. Gesigneerd door de kunstenaar.
Vase balustre en faïence du Japon à décor polychrome d’un homme dans un paysage. Signé par l’artiste.No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 20 / 30 -
#175Een lot van zes verschillende borden van Straatsburgs aardewerk. XIXe en XXe eeuw. Randschilfers en enkele haarscheuren.
Lot de six assiettes différentes en faïence de Strasbourg. XIXe et XXe siècles. Quelques éclats et cheveux.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#24“Jongen met bloemen”. Een beeld van gepolychromeerd aardewerk. Italiaans werk. Onderaan gemerkt.
“Garçon et fleurs”. Sculpture en faïence polychrome. Travail italien. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 51 cmEstimate: € 30 / 50 -
#15Een lampenvoet van Imari-aardewerk, versierd met een meerkleurig en verguld decor van geisha’s in een tuin.
Pied de lampe en faïence d’Imari décoré de geishas dans une jardin.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm ‘zonder kapEstimate: € 30 / 40 -
#149Een vaas van Torhouts aardewerk met vier oren en met een reliëfdecor van bladeren.
Un vase en faïence de Torhout à quatre manches et décor de feuilles en relief.No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#134Een aardewerken tulpenvaas met blauw op wit decor. Schilfer en restauratie. Onderaan gemerkt.
Un vase tulipe à décor bleu sur blanc. Eclat et restauration. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 100 / 120 -
#2Een pot van Belgisch aardewerk met tinnen montuur.
Pot en faïence belge à monture en étain.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 20 cmEstimate: € 15 / 20 -
#183Twee grote diepe sierschotels en een schaal van meerkleurig Frans aardewerk. XVIIIe én XIXe eeuw.
Deux grands plats profonds et un plat en faïence de France polychrome. XVIIIème et XIXème siècle.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 34 & 27 cmEstimate: € 120 / 180 -
#151Een rumtopf van bruingeglazuurd aardewerk. Barvaux.
Rumtopf en faïence brune. Barvaux.No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 30 / 40 -
#147Een groot en drie kleinere borden van blauw en wit aardewerk met een ‘old willow’ decor. We voegen er een aardewerken bord met blauw en wit bloemendecor aan toe.
Une grande et trois petites assiettes en faïence bleue et blanche à décor “Old Willow”. Nous ajoutons une assiette en faïence à décor de fleurs en bleu et blanc.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 23 - 28 cmEstimate: € 50 / 70 -
#184“Le Printemps” & “L’ésté”. Twee sierborden van meerkleurig Frans aardewerk. Gedateerd 1786.
”Le Printemps” & “L’Esté”. Deux assiettes décoratives en faïence de France. Datées 1786.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#115Een lot meerkleurig aardewerk, bestaande uit een vaasje van Valauris, een dekselpotje van Rouen en een schenkkannetje van Crown Devon.
Lot de faïence polychrome.No longer availableOnline onlyDim. h: 10 - 13 cm kEstimate: € 40 / 50 -
#13Een West-Duitse Rumtopf-pot van geglazuurd aardewerk.
Rumtopf allemand en faïence.No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 10 / 15 -
#21Een blauw en witte Delftse schenkkan en twee hoornvaasjes van Hollands aardewerk in Delftse stijl.
Verseuse en bleu de Delft et deux cornets en faïence hollandaise.No longer availableOnline onlyDim. h: 39 & 25 cmEstimate: € 20 / 25
Other lots in this auction
-
#99Een lot van zes fotokaders van meerkleurig kunststof met reliëfdecors.
Lot de six cadres à photographies en plastique polychrome à décors en relief.No longer availableOnline onlyDim. 12 x 8 & 14x 9 cm (venster)Estimate: € 20 / 30 -
#14Een geslepen kleurloos glazen punchbowl met elf kopjes. Zonder lepel.
Bol à punch en verre incolore. Avec 11 tasses, sans louche.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 30 & 8 cmEstimate: € 20 / 40 -
#181Vier diverse vazen van Chinees porselein.
Quatre vases différents en porcelaine de Chine.No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm 2 van 26 cm en 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#160Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.
Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.No longer availableOnline onlyDim. h: 41 cmEstimate: € 300 / 400 -
#31Een witmetalen hoorn op staander.
Corne en métal blanc sur support.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#58“Wandelaars in een romantisch landschap”. Olieverf op paneel. Apocrief gesigneerd. In de geest van de XIXe eeuw. Beschadiging aan de kader.
“Promeneurs dans un paysage romantique”. Huile sur panneau. Cadre abîmé.No longer availableOnline onlyDim. 20 x 25 cmEstimate: € 60 / 100 -
#38“Straatzicht”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
“Vue d’une rue”. Eau forte. Signée hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 13 x 16,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#139Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar Modigliani.
Relief d’une tête stylisée en bronze d’après Modigliani.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#101“De Grootste Fotografen”. Een verzamelbox, uitgegeven door De Morgen, 2006.
“De Grootste Fotografen”. Boîte de collection De Morgen 2006.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#140Een affiche van Keith Haring.
Une affiche par Keith Haring.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#118Een houten armband met ivoren plaatjes en koperen sluiting.
Bracelet en bois et ivoire, fermoir en cuivre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#207Een bureaustoel in Lodewijk XVI-stijl met lederen bekleding.
Chaise de bureau de style Louis XVI recouverte de cuir.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60

