#57EudoraEen vintage schoenspanner, Eudora II drp, de schoentip-stukken manco. Toegevoegd 2 manuele schoenspanners/verbreders.
A vintage shoe tree, Eudora II drp, missing shoe tip pieces. Includes 2 manual shoe stretchers/wideners.No longer availableDim. 31 x 38 x 20 cmEstimate: € 50 / 75 -
#281‘Hoorn des overvloeds’, onder grote glazen stolp.
#501Een lot vintage speelgoed bestaande uit een metalen keukentje met toebehoren en een wasmachine van het merk JEP. Beide in hun originele verpakking.
A lot of vintage toys including a metal kitchenette with accessories and a washing machine by the brand JEP. Both in their original packaging.No longer availableDim. 30 x 36 x 15 cmEstimate: € 40 / 60 -
No longer availableDim. 3 gEstimate: € 700 / 800 -
#72Een massief eikenhouten cafétafel.
#519CastelliEen vintage Anomina Castelli Plia vouwstoel in chroom en plexiglas.
#232Felix TimmermansPeriod: 1886-1947‘De harp van Sint-Franciscus’. Een reeks van 12 kleurenlitho’s, gemonogrammeerd; F.
'The Harp of Saint Francis'. A series of 12 color lithographs, monogrammed; F.No longer availableDim. 17/17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#12Een olie-en azijnstel uit verzilverd metaal en kristal. Het metalen deel is gemerkt Christofle, slechts 2 van de 4 kristallen delen zijn origineel.
#574J. Dortevelle“Zuiders terras”. Aquarel. Gesigneerd.
"Southern terrace." Watercolor. Signed.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#203Een set van 2 zoutvaatjes gemerkt Birmingham, England, jaarletter h, 1907 en makers merk B&S Ld.
A set of 2 salt cellars marked Birmingham, England, date letter h, 1907 and maker's mark B&S Ld.No longer availableDim. h 10 - 55 gramEstimate: € 50 / 70