Similar lots by type
-
#279Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#268Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#274Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
A Hummel Madonna, 46/1.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#218Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#278RynaEen fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#277Dyberg KernTwee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
A coffee table with lion's feet and small veneer damage on the top.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 79 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#209Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#259Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#272Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#296Een ovale Mugul schotel van niëllo verzilverd metaal.
An oval Mugul dish of silver plated metal with niello decoration.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 30 / 40 -
#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#228charlotte LynggaardEen licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#235Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#213Helga VerlindenTwee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#211Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#216Een fantasie halssnoer bezet met 18 rijen licht grijze geweven koord met marmeren versiering.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#64Een lot van 2 boeken met thema luchtvaart.
A lot of 2 books with aviation theme.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#56DresdenEen klein rechthoekig vaasje met bloemdecor. We voegen er twee hoedenspelden aan toe.
A small rectangular vase with floral decoration. We add two hat pins to it.No longer availableOnline onlyDim. h 13 cmEstimate: € 45 / 50 -
#67Een boek met thema geschiedenis, titel Vlaanderen en Engeland.
A book with the theme of history, title Flanders and England.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#236JunghansEen houten wandklok. Met slinger en gewichten. Jaren ‘50.
Une horloge murale en bois. Avec pendule et poids. Années 50.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 30 cmEstimate: € 15 / 20 -
#146Maria Innocentia HummelEen Hummeltje, “Worship”, 84/0, TMK1, 1935-1949.
A Hummel, “Worship”, 84/0, TMK1, 1935-1949.No longer availableOnline onlyDim. h 13.5 cmEstimate: € 45 / 55 -
#250Een lot van vier vazen en een bonbonière uit polychroom aardewerk en porselein. Verschillende uitvoeringen.
lot of four vases and a bonbonière made of polychrome earthenware and porcelain. Different versions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#78Val Saint LambertEen klein kelkvaasje, paars in de massa. Meerdere kleine schilfers.
A small chalice vase, purple in the mass. Several small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h 20,5 cmEstimate: € 30 / 35 -
#126Roger Hebbelinck“Sluis te Amsterdam.” Kleuren ets. Genummerd 12/350. Buiten de plaat gesigneerd.
“Lock in Amsterdam.” Color etching. Numbered 12/350. Signed outside the plate.No longer availableOnline onlyDim. 41x 32 cmEstimate: € 20 / 25 -
#79ScheurichEen zwarte aardewerken vaas met decor van een reiger en bloemen. West Duits. Gemerkt onderaan.
A black earthenware vase decorated with a heron and flowers. West German. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. h 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#99‘Garibaldi.’ Polychroom aardewerken beeldje.
“Garibaldi”. A multicolored earthenware figurine.No longer availableOnline onlyDim. h 23 cmEstimate: € 35 / 45 -
#264Een lot van drie gepatineerde plaasteren beelden, bestaande uit een meisjesbuste, een houtbewerker en een piëta. We voegen er een groepje van een jongen op een tak van kunststof aan toe. Enkele zeer kleine schilfers.
A lot of three patinated plaster sculptures, consisting of a girl's bust, a woodworker and a pieta. We add a group of a boy on a plastic branch. Some very small flakes.No longer availableOnline onlyDim. h: 19 - 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#103Een lot van 5 Chinees porceleinen bordjes .
A lot of 5 Chinese porcelain plates.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 35

