Similar lots by type
-
#218Een fantasie halssnoer bezet met 28 rijen bruine kleine pareltjes met versiering.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#211Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met zwarte schijfjes en bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#277Dyberg KernTwee lange lederen fantasie halssnoeren van bruin leder met hangers.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#260Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#209Helga VerlindenEen fantasie halssnoer bezet met licht grijze bolletjes. In originele doos.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#259Een licht bruine fantasie halssnoer bezet met 4 rijen bolletjes e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#244Zes paar verschillende oorbellen bezet met fantasie stenen en parels.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#216Een fantasie halssnoer bezet met 18 rijen licht grijze geweven koord met marmeren versiering.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#213Helga VerlindenTwee vershillende halssnoeren bezet met fijne bruine parels. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#217Twee verschillende halssnoeren bezet met half edelstenen van amber.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 35 -
#279Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote witte en kleine zwarte bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#274Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met kleine bruine pareltjes en bolletjes.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#151Maria Innocentia HummelEen Hummel Madonna, 46/1.
A Hummel Madonna, 46/1.No longer availableOnline onlyDim. h 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#152Een geglazuurde aardewerken vaas.
A glazed earthenware vase.No longer availableOnline onlyDim. 23 x Ø18cmEstimate: € 25 / 50 -
#247Een paar zilveren manchetknopen. 925‰.
No longer availableOnline onlyDim. 12,87 gEstimate: € 20 / 30 -
#235Twee vershillende halssnoeren van koord met zilveren sluiting. 925‰.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#273Dyberg KernEen fantasie halssnoer van bruin leder met hanger.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#270Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote en kleine ringen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#268Een fantasie halssnoer bezet met halfedelstenen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 80 -
#272Les CorbesEen fantasie halssnoer bezet met grote bruine bollen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#191Een salontafel met leeuwenpootjes en kleine fineerschade op het blad.
A coffee table with lion's feet and small veneer damage on the top.No longer availableOnline onlyDim. 58 x 79 x 54 cmEstimate: € 60 / 90 -
#228charlotte LynggaardEen licht bruin lederen halssnoer en één van koord. Wevoegen er een Black Vice slavenarmband aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#278RynaEen fantasie halssnoer bezet met beige ringen en bolletjes. e.a.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 50 -
#234Een halssnoer bezet met 11 rijen schijfjes van parelmoer.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#47lot van 26-tal vermoedelijk bodemvonsten, diverse aardewerken potjes, olielampje, kraaltjes, fossiel,...
lot of 26 presumably archaeological finds, various earthenware pots, oil lamp, beads, fossil,...No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 80 -
#59Een lot van een koperen kandelaar en een koperen kadertje.
A lot of a copper candlestick and a copper frame.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 20 -
#241Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableOnline onlyDim. H: 143 cmEstimate: € 40 / 50 -
#74Een vintage vaasje uit gekleurd glas.
A vintage vase made of colored glass.No longer availableOnline onlyDim. 14 x Ø 10 cmEstimate: € 25 / 35 -
#14Een vaas van blauw en kleurloos kristal. Niet gemerkt.
Vase moderne en cristal bleu et incolore. Sans marque.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 40 / 50 -
#162Een paar gepatineerd terracotta tafeldeco’s in de vorm van dennenappels.
A pair of patinated terracotta table decorations in the shape of pine cones.No longer availableOnline onlyDim. 22cmEstimate: € 25 / 75 -
#66Goebel, Germany“Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.
"Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#82Een lampenvoet van hout voorstellende Chinese wijze .
A lamp base in wood depicting a Chinese style.No longer availableOnline onlyDim. h 61 cmEstimate: € 30 / 35 -
#267Een lot polychroom aardewerk. Bestaande uit romantische taferelen met puti’s etc...
A lot of polychrome pottery. Consisting of romantic scenes with puti's etc...No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 70 -
#153Een lot van drie boeken:- “Le miroir de la Belgique”.- “La Belgique illustrée”. Gebundelde uitgaves.- “L’art en Belgique”. Gebundelde uitgaves.
A lot of three books: - “Le miroir de la Belgique”. - “La Belgique illustrée”. Bundled Editions. - “L'art en Belgique”. Bundled Editions.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#21Een lot van 2 spiegeltjes uit 2 formaten met houten frame.
A lot of 2 mirrors in 2 sizes with a wooden frame.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 25 cmEstimate: € 30 / 45 -
#168Een kristallen vaas uit de sixties.
A crystal vase from the sixties.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 30 / 40

