#15Een schaal van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gesigneerd ‘R. Albert’ en gedateerd 1953.
#34Een recent penseelvaasje in porselein.
#49Een kleine cloisonne vaas met floraal decor.
A small cloisonné vase with floral decoration.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 15 / 25 -
#257Een Imari dekselvaas. Randschade in ronding onder deksel.
#299Een lange pijp met een antropomorfe kop van baksteenrood steengoed en met rieten steel.
#98Een schaal van Imari porselein en een kom met Canton decor.
#104Een paar glazen bloemvazen.
A pair of glass flower vases.No longer availableOnline onlyDim. 35cmEstimate: € 20 / 40 -
#182Een set van 3 donkerglazen kandelaars.
#69Een retro groene vaas met oranje-witte accenten. onderaan gesigneerd.
A retro green vase with orange-white accents, signed at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 30cmEstimate: € 20 / 30