#607Een masker in gesculpteerd hout, Punu, Gabon.
No longer availableOnline onlyDim. h 34 x b 20 cmEstimate: € 80 / 120 -
#265Een houten opbergkistje met ingelegde .
A wooden storage box with inlaid .No longer availableOnline onlyDim. 14 x 31 x 26cmEstimate: € 30 / 40 -
#95“Don Quichote”. Een gepatineerd gipsen beeldje.
"Don Quixote". A patinated plaster figurine.No longer availableOnline onlyDim. 32cmEstimate: € 25 / 50 -
#106Een lot van 8 doosjes met medailles en herdenkingsmunten, verguld en verzilverd. Medio ‘58.
#172Een aardewerken steenkruik. Barst aanwezig.
#162SwarovskiEen lot van 5 Swarovski beeldjes, een neushoorn, een beertje, een muis en twee varkentjes, allen gemerkt.
#206Een Jacob-stijl pijpenkop van geglazuurd aardewerk (haarbarst) en een soortgelijke van pijpaarde, gemerkt Jacob en met eveneens een haarlijn naar boven toe.
#199Een pijpje in de vorm van een runderhoef.
#3Een metalen kandelaar met zeven armen.
#138Pol MaraPeriod: 1920-1998Een kunstmap met diverse prints op papier. Uitgave “1953-1978 Janssen Research 25”.
An art folder with various prints on paper. Edition “1953-1978 Janssen Research 25”.No longer availableOnline onlyEstimate: € 25 / 50 -
#154Een lot van 41 strips van verscheidene uitvoerders en striphelden.
lot of 41 comics from various performers and comic heroes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30