Other lots by Val Saint Lambert
-
#224Val Saint Lambert
Een coupe en schaal van geslepen kleurloos kristal met messingen monturen. Gemerkt.
Une coupe et un bol en cristal incolore taillé avec des cadres en laiton. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. Ø: 23 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Val Saint Lambert
Een vaasje van koper met een geëtst verguld decor van bloemen en planten. Gemerkt. Bluts en barstjes in blauwe binnenglas. Gemerkt.
Vase en cuivre à décor gravé et doré de fleurs et végétaux. Marqué. Bosse et craquelures du verre intérieur bleu. Marqué.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 14,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#10Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan.
Un vase de cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 17 cm Ø: 13 cmEstimate: € 20 / 25 -
#1Val Saint Lambert
Een kleurloos kristallen schaaltje met een gesatineerd decor van een korhoen. Gemerkt.
Plat en cristal incolore à décor satiné d'un tétras lyre. Marqué.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 15 cmEstimate: € 10 / 15
Other lots in this auction
-
#283
Een officier, een beeld van biscuit (één vinger ontbreekt).
Un officier, une statue de biscuit (il manque un doigt).No longer availableOnline onlyDim. h: 32 cmEstimate: € 35 / 45 -
#205
Een lot van drie stillevens. Paneel. Draagt handtekening.
Lot de trois natures mortes. Panneau. Porte une signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 85.00 €Dim. 40 x 50 cm & 30 x 40 cm & 50 x 40 cmEstimate: € 30 / 50 -
#210
“Landschap met bos en molen”, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd onderaan.
"Paysage avec forêt et moulin", huile sur panneau, signé illisible en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h38cm x b50cmEstimate: € 35 / 50 -
#57
Een vaasje uit blauw cloissoné gedecoreerd met draken.
Un vase en cloisonné bleu à décor de dragons.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#111Peretti
“Portret van Pierre Klees” Pastel op papier. Gesigneerd.
« Portrait de Pierre Klees » Pastel sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 28 cmEstimate: € 10 / 20 -
#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.No longer availableOnline onlyDim. b: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#115Peter Jonckheere
“Demon op de berg”. Een houtsnede. Gesigneerd, gedateerd ‘97 en genummerd 52/100 buiten de plaat.
"Démon sur la montagne". Une gravure sur bois. Signé, daté '97 et numéroté 52/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Dim. 36,5 x 13,5 cmEstimate: € 10 / 20 -
#209Empire, England
Een oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.
Un vieux haut-de-forme en feutre. Dans une boîte à chapeau.No longer availableOnline onlyActive bid: 16.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#254
“L’illustration”. Een lot gebundelde jaaruitgaven bestaande uit; deel I van 1890, deel I en II van 1891, deel II van 1892, deel II van 1893, deel I van 1894, deel I en II van 1895 en deel II van 1998.
"L'illustration". Un lot d'éditions annuelles groupées comprenant; partie I de 1890, parties I et II de 1891, partie II de 1892, partie II de 1893, partie I de 1894, parties I et II de 1895 et partie II de 1998.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 € -
#138
Een achthoekige theepot en een koffiekan van verzilverd metaal op bijpassend dienblad.
Théière et cafetière octogonales en métal argenté sur un plateau assorti.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. h: 15 & 20 cmEstimate: € 45 / 60 -
#266
Een verzilverd aluminium vliegtuigmodel op sokkel. In doos.
Un modèle d’un avion en aluminium sur socle. Dans une boîte.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. b: 41 cmEstimate: € 60 / 100 -
#41
Een fraai versierde Zaanse klok. Compleet met gewichten.
Une horloge dite Zaanse klok joliment décorée. Complet avec poids.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. H:70cmEstimate: € 60 / 100