Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Val Saint-Lambert

Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.

Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.
92
h 38 cm
Estimate: 6080
Catalogue #92
Online only

Bid history

Highest bid:
You must be a registered user to bid in our live auctions.
Log in / Sign up ›
NEW: We have updated our online auction bid system
Confused? Switch back to the old version ›
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Val Saint-Lambert

  • #139
    Val Saint-Lambert

    Een soliflorevaasje op ronde voet van geslepen kristal, in de massa groen gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Vase soliflore sur pied rond en cristal taillé, coloré en vert dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #88
    Val Saint-Lambert

    Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.

    Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #85
    Val Saint-Lambert

    Twee verschillende vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.

    Deux différents vases en cristal taillé partiellement colorés rouge dans la masse. Avec marque.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18,5 & 20,5 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #41
    Val Saint Lambert

    Twee zeshoekige asbakken van geslepen kleurloos kristal, beide met stamper. Gemerkt onderaan. Eén met kleine schilfer aan de binnenrand.

    Deux cendriers hexagonaux en cristal incolore taillé, tous deux avec pilon. Marqué en bas. Une avec petit éclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 12 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #38
    Val Saint Lambert

    Een coupe van blauw glas. Gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. 14 x 34,5 x 15 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #39
    Goebel, West-Germany

    Een eendje van meerkleurig geglazuurd aardewerk. Onderaan gemerkt.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #61

    Drie eitjes in verschillende mineralen in een schaaltje. We voegen er een bol aan toe.

    Trois œufs dans différents minéraux dans un bol. Nous y ajoutons une sphère.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 3035
  • #162

    Een paar vaasjes van Chinees porselein met meerkleurig decor van personages in een tuin en met vergulde rand. onderaan gemerkt.

    Paire de vases en porcelaine de Chine à décor multicolore de personnages dans un jardin et à tranche dorée. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #83

    Een doofpot en een waterketel van messing.

    Un extincteur et une bouilloire en laiton.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 24 - 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #214

    Een paar mondgeblazen glazen karaffen. Met gesatineerde decoratie. Eén schilfer aan de bovenrand.

    Paire de carafes en verre soufflé à la bouche. Avec décoration satinée. Un éclat sur le bord supérieur.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #270

    Een lot boeken m.b.t. wijn: - De wijnen van Bordeaux. Etienne Van Steenberghe. Ed.; Artis-Historia - Spectrum Wijnatlas. Hugh Johnson. - Wijn encyclopedie. Christian Callec. Ed. Rebo - De Grote wijnen van Bordeax. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum - De goede wijnen van Loire, Elzas, Champagne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum. - De grote wijnen van Bourgogne. Hubrecht Duijker. Ed. Spectrum. - 1001 wijnen die je moet geproefd hebben! Red. Neil Becket. Ed. Librero.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #297

    Een grote en een kleine pot van Duits steengoed met een blauw decor. Een van de twee oren van de grote pot is eraf.

    Un grand et un petit pot en grès allemand à décor bleu. Il manque une des deux oreilles du grand pot.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #174

    Een sierbord van Kutaniporselein met decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. Kleine haarscheurtjes.

    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 22 cm
    Estimate: € 15 / 29
  • #32

    Een toilet-/ juwelenkistje.

    Une boîte de toilette/bijoux.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #17

    Een screwpull van geborsteld staal en wijnstoppen en kurkentrekker van gepolijst staal in originele doos.

    Une screwpull en acier brossé avec des bouchons de vin et un extracteur de bouchon en acier poli dans la boîte d'origine.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
View all auction items ›

Online-Only Varia 21 November 2022

Op Maandag 21 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday November 21st lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 November 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 November 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More